امروز چهارشنبه۴ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۳:۳۳
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ ،‌ ۰۹:۱۸

پایش مراکز ۲۷ گانه دفن زباله شهرداری های استان به صورت مستمر

انتشار: یکشنبه, ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۱۶:۲۲ |
کد خبر: 90939 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری؛ :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): کیا پرس :سید محمد محمدی تاکامی که در دومین جلسه ساماندهی مراکز دفن زباله شهرداری های استان سخن می گفت، با اشاره به این که این مراکز ۲۷ گانه وفق برنامه ابلاغی بصورت مستمر پایش می شوند، گفت: مقرر شده است ساماندهی مراکز مذکور تا پایان سال جاری کامل گردد. ‎ […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیا پرس :سید محمد محمدی تاکامی که در دومین جلسه ساماندهی مراکز دفن زباله شهرداری های استان سخن می گفت، با اشاره به این که این مراکز ۲۷ گانه وفق برنامه ابلاغی بصورت مستمر پایش می شوند، گفت: مقرر شده است ساماندهی مراکز مذکور تا پایان سال جاری کامل گردد. ‎

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، گفت: مراکز دفن زباله شهرداری های استان بصورت مستمر پایش می شوند.

به گزارش روابط عمومی استانداری، سید محمد محمدی تاکامی در دومین جلسه ساماندهی مراکز دفن زباله شهرداری های استان با اشاره به این که این مراکز ۲۷ گانه وفق برنامه ابلاغی بصورت مستمر پایش می شوند، گفت: مقرر شده است ساماندهی مراکز مذکور تا پایان سال جاری کامل گردد.

محمدی با بیان این که این برنامه بصورت جدی پیگیری می شود، خاطر نشان ساخت: همه نواحی ۹ گانه در حال تعیین تکلیف هستند و با ساماندهی این مراکز، مشکلات مراکز دفن زباله، رفع و گام مهمی در راستای ساماندهی پسماند برداشته خواهد شد.

وی بر ضرورت بهره گیری از مشارکت مردمی در اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا تاکید کرد و افزود: باید برای اجرای مطلوب این طرح و تداوم آن فرهنگ سازی مناسب صورت گیرد.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، در فراز دیگری از سخنان خود، ضمن گرامی داشت روز جهانی محیط زیست، تصریح نمود: مازندران بخاطر دارا بودن سرمایه های طبیعی، خدادادی و زیستی، استان بسیار مهمی است و باید در صیانت از محیط زیست اهتمام شود.

گالری تصاویر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام