امروز چهارشنبه۴ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶:۲۵
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ ،‌ ۰۹:۱۸

دان مرغ به اندازه کافی و با قیمت مصوب توسط پشتیبانی اموردام جهاد کشاورزی استان

انتشار: شنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۲:۰۴:۲۹ |
کد خبر: 90922 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): کیا پرس: رئیس سازمان جهاد کشاورزی در گفتگو با خبرنگاران از وجود مقدار مناسب نهاده های دامی در استان خبر داد و گفت : پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی مرغهای آماده طبخ تا ۲۲۰۰ گرم را با قیمت کیلویی ۷۶۰۰ تومان بدون محدودیت خریداری می کند. ‎ دلاور حیدر پور با […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیا پرس: رئیس سازمان جهاد کشاورزی در گفتگو با خبرنگاران از وجود مقدار مناسب نهاده های دامی در استان خبر داد و گفت : پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی مرغهای آماده طبخ تا ۲۲۰۰ گرم را با قیمت کیلویی ۷۶۰۰ تومان بدون محدودیت خریداری می کند. ‎

دلاور حیدر پور با اشاره به اینکه دان مرغ به اندازه کافی و با قیمت مصوب توسط پشتیبانی دام جهاد کشاورزی تامین شده و مرغداران نگران دان مرغ نباشد افزود : ۲۰۰۰ تن ذرت از طریق بندر امیر آباد دریافت و در استان توزیع شده و روزانه تا ۵۰۰ تن کنجاله توسط بهپاک در استان در حال توزیع است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی از دریافت ۷۷۰ تن کنجاله با قیمت ۱۹۵۰ تومان و توزیع آن از فردا در استان خبر داد و گفت : ۲۰ هزار تن ذرت نیز با سهمیه اختصاص یافته در حال انتقال به مازندران است که با قیمت مصوب ۱۱۰۰ تومان به زودی توزیع خواهد شد.

حیدر پور در پایان گفت : حمایت از تولید و تولیدگران سیاست جدی دولت است و با برنامه ریزی صورت گرفته پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی مرغهای آماده طبخ تا ۲۲۰۰ گرم را با قیمت کیلویی ۷۶۰۰ تومان را بدون محدودیت خریداری نماید.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام