پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

 

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

کیا پرس:معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی و مرکز غربالگری سرطان کاشان بازدید کرد.

به گزارش کیا پرس  دکتر قاسم جان بابایی، از بخش های مختلف این بیمارستان از جمله شیمی درمانی، نازایی، آنژیوگرافی و  انکولوژی بازدید کرد.

دکتر جان بابایی گفت: هدف از این بازدید بررسی و ارائه راهکار جهت حل مشکلات مجموعه درمانی منطقه کاشان است.

وی، در بازدید از مرکز غربالگری سرطان، خواستار بهره مندی بیشتر از ظرفیت فضای فیزیکی موجود این مرکز در راستای راه اندازی مرکز توانبخشی و بیماران خاص شد.

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در بخشی از سخنان خود قول همکاری در خرید تجهیزات این مجتمع را داد.

بیمارستان کارگرنژاد می تواند الگوی نمونه بیمارستان روانپزشکی کشور باشد

معاون درمان وزیر بهداشت در بازدید از  بیمارستان اعصاب و روان کارگرنژاد کاشان نیز گفت: این بیمارستان می تواند الگوی نمونه بیمارستان روانپزشکی کشور باشد.

دکتر جان بابایی افزود: بیمارستان اعصاب و روان کارگرنژاد کاشان به لحاظ استفاده بهینه از فضاهای فیزیکی و آموزشی جز بهترین بیمارستان های روان پزشکی کشور است.

معاون درمان وزارت بهداشت در ادامه قول مساعد در خصوص تامین هزینه تجهیز آمفی تئاتر این بیمارستان را داد.

گفتنی است، این بیمارستان با هزینه ای بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال در زیربنای ۶۶۰۰ متر از محل اعتبارات دانشگاه با مشارکت ۴۰ درصدی خیر سلامت جواد کارگرنژاد در سال ۹۱ بنا شده است.

بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از مراکز درمانی شهرستان آران و بیدگل

دکتر  جان بابایی، در بازدید از بیمارستان سیدالشهداء (ع) شهرستان آران و بیدگل ، قول مساعدت در تامین دستگاه سی تی اسکن بیمارستان سیدالشهداء (ع) توسط این وزارتخانه را داد.

وی همچنین از بیمارستان در حال ساخت امام حسن (ع) این شهرستان بازدید و دستورات لازم را ارائه داد.

بازدید دکتر جان بابایی از بیمارستان های نقوی و بقیه الله الاعظم (عج)، مرکز دیالیز و کلینیک ویژه کاشان

دکتر  جان بابایی همچنین  در بازدید از مرکز دیالیز و کلینیک ویژه کاشان ضمن عیادت از بیماران گزارشی از تعداد تخت، زمان فعالیت مرکز و سایر اطلاعات درمانی را دریافت کرد.

معاون درمان وزارت بهداشت افزود: وزرات بهداشت بخشی از هزینه های تجهیزات مورد نیاز این کلینیک در حال ساخت را به منظور تسریع در راه اندازی آن متقبل می شود.

دکتر جان بابایی، در ادامه از بیمارستان در حال احداث بقیه الله الاعظم (عج) بازدید و دستورات لازم را صادر کرد.

نشست معاون درمان وزارت بهداشت با رئیس و مسئولین دانشگاه 

دکتر قاسم جان بابایی در ادامه در  نشست با رئیس و مسئولین دانشگاه ، ضمن ابراز خرسندی از ملاقات همکاران و اقدامات صورت گرفته، بررسی پتانسیل و ظرفیت های دانشگاه را از اهداف این بازدید عنوان کرد.

وی در ادامه، در راستای ارتقاء خدمات دانشگاه پیشنهادات لازم در خصوص تک تخصصی و شناسنامه دار کردن بیمارستان ها، راه اندازی بیمارستان جامع برای زنان، بازدید مسئولین از دانشگاه های علوم پزشکی کشور و الگو گرفتن از اقدامات ویژه آنان را عنوان کرد.وبدا

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :