پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
 

کیا پرس :مهندس اسلامی که در جلسه منطقه ای بررسی طرح های اشتغالزایی مناطق محروم و روستایی استان های تهران، البرز، قزوین، گیلان و مازندران سخن می گفت، با اشاره به این که مازندران، با بیشترین جذب اعتبارات تخصیصی، پیشرو استان های یاد شده است، افزود: ۱۰ میلیارد تومان به سرجمع اعتبارات مازندران بخاطر کسب رتبه اول جذب اعتبارات طرح های اشتالزایی روستایی اضافه شده است. ‎

جلسه منطقه ای بررسی طرح های اشتغالزایی مناطق محروم و روستایی استان های تهران، البرز، قزوین، گیلان و مازندران با حضور معاون مناطق محروم و روستایی رییس جمهور، رییس بنیاد مستعفان کشور، مدیر عامل بانک سینای کشور، معاونین عمرانی استانداری ها و روسای بانک های سینای استان های یاده شده در استانداری مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد اسلامی، استاندار مازندران با اشاره به این که عزم دولت بر توسعه اشتغال در روستاها نشانگر این است که روستاها میدان کار است، گفت: رونق اشتغال، تقویت معیشت و اقتصاد روستا و تثبیت جمعیت روستاها هدف اصلی اجرای این طرح هاست.

استاندار با بیان این که مازندران، با بیشترین جذب اعتبارات تخصیصی، پیشرو استان های یاد شده است، افزود: از ۱۶۶ طرح درخواستی مازندران، ۷۱ طرح مصوب شده و  قرارداد ۵۴ طرح منعقد شده است.

اسلامی، افزود: تسهیلات ۴۴ طرح از این طرح ها پرداخت شده و ۱۸ طرح به بهره برداری رسیده است. مقام عالی دولت در مازندران گفت: ۱۰ میلیارد تومان به سرجمع اعتبارات مازندران بخاطر کسب رتبه اول جذب اعتبارات طرح های اشتالزایی روستایی اضافه شده است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :