امروز چهارشنبه۲۵ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳:۰۸
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ ،‌ ۱۰:۳۳

از علم بهره بگیرم و بهره مند کنیم

انتشار: پنج شنبه, ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۰۹:۴۶:۱۳ |
کد خبر: 90349 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
وزير بهداشت در اختتاميه نوزدهمين همايش كشوري آموزش علوم پزشكي و يازدهمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):  کیا پرس: وزیر بهداشت با بیان اینکه پیوند به جریان جهانی علم، ضرورتی انکارناپذیر است، تاکید کرد: تمام افرادی که به نوعی در مسیر آموزش قرار گرفته اند، باید از علوم بهره ببرند و دیگران را نیز بهره مند کنند. به گزارش وبدا، دکتر سیدحسن هاشمی در مراسم اختتامیه نوزدهمین همایش […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

 

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

کیا پرس: وزیر بهداشت با بیان اینکه پیوند به جریان جهانی علم، ضرورتی انکارناپذیر است، تاکید کرد: تمام افرادی که به نوعی در مسیر آموزش قرار گرفته اند، باید از علوم بهره ببرند و دیگران را نیز بهره مند کنند.

به گزارش وبدا، دکتر سیدحسن هاشمی در مراسم اختتامیه نوزدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری گفت: به اساتیدی که در أقصی نقاط کشور خود را وقف آموزش پزشکی کرده اند، افتخار می کنیم، چراکه مسیر پیشرفت و ترقی عده زیادی از انسان ها روی این کره خاکی، در سایه سار آموزه های این اساتید محقق می شود.

وزیر بهداشت با بیان اینکه تلاش روزافزون اساتید و دانشجویان مستعد و علاقه مند برای کسب علم، مایه امیدواری و سعادتمندی کشور است، خاطرنشان کرد: تمام افرادی که به نوعی در مسیر آموزش قرار گرفته اند، باید بیش از پیش به جریان جهانی علم پیوند خورند و درعین اینکه از علوم بهره می برند، دیگران را نیز بهره مند کنند.

گفتنی است، در اختتامیه نوزدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری با حضور وزیر بهداشت از برترین های این جشنواره تقدیر به عمل آمد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1