پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
 

کیا پرس :استاندار مازندران در پیامی؛ روز معلم را گرامی داشت و این روز مهم را به معلمان و دبیران مجاهد سراسر استان تبریک گفت / در بخشی از این پیام آمده است: روز معلم یادآور شکوه و عظمت انسان های بزرگ و نستوه است که در طول تاریخ در عرصه تعلیم و تربیت، زیباترین و ماندگارترین جلوه های عشق، معرفت و فداکاری را به نمایش گذاشته اند. ‎

متن کامل پیام مهندس اسلامی، استاندار مازندران بمناسبت گرامی داشت روز معلم به شرح زیر است: 

روز معلم یادآور شکوه و عظمت انسان های بزرگ و نستوه است که در طول تاریخ در عرصه تعلیم و تربیت، زیباترین و ماندگارترین جلوه های عشق، معرفت و فداکاری را به نمایش گذاشته اند.

دوازدهم اردیبهشت؛ روز شهادت رادمردی بزرگ و مجاهدی دانشمند است که نقشی فراموش نشدنی در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی دارد. مردی که علم را با زیور اخلاق آراست و با نگاهی ژرف، نمایی زیبا و جامع از نظام فکری اسلام به جهانیان عرضه نمود.

استادِ شهید مرتضی مطهری، شخصیتی اثر گذار و چهره ای مشعشع در دوران رویش و رشد انقلاب اسلامی ایران بوده است که میراث ماندگار فکری و فرهنگی آن شهید والا مقام در شیرازه ی انقلاب، اثرات ماندگاری بر جای گذاشت.

نامگذاری روز شهادت آیت الله مطهری به عنوان روز معلم، نشانگر نقش والای معلمان در تربیت، رشد و رویش نهال های فکری و آینده ساز کشور و اهمیت نهادن به استحکام سنگ بنای توسعه کشور در فضای مدارس است.

بی تردید؛ نقش کلیدی و حیاتی این معمارانِ انسان ساز در پیشرفت مادی و معنوی میهنمان متمایز و بی بدیل است و باید معلمان عزیز ما با تربیت نسلی متعهد و متخصص، نقش اساسی و راهبردی خود را در توسعه و بالندگی کشور ایفا نمایند.

در این مجال؛ فرا رسیدن دوازدهم اریبهشت ماه، روز معلم که با میلاد مسعود حضرت صاحب العصر والزمان ( عج الله تعالی فرجه الشریف ) مقارن شده است را به همه معلمان و دبیران پر تلاش در سراسر نقاط مازندران تبریک و تهنیت عرض نموده و از مجاهدت همه معلمان و آموزگاران استان در سنگر تعلیم، تزکیه و تربیت قدردانی می نمایم.

 

 

پیام استاندار مازندران بمناسبت یازدهم اردیبهشت ماه، روز جهانی کار و کارگر

مهندس اسلامی، استاندار مازندران در پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز کار و کارگر، این روز را به همه کارگران پرتلاش و شریف استان تبریک گفت / در بخشی از این پیام آمده است: کارگران بازوان حرکت جامعه به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند و بی شک بخش عظیمی از پیشرفت های حاصله در مسیر اقتصادی کشور به برکت ایثار و مجاهدت این قشر زحمت کش جامعه بوجود آمده است. ‎

به گزارش روابط عمومی استانداری، متن کامل پیام محمد اسلامی، مقام عالی دولت در مازندران بمناسبت روز کار و کارگر به شرح زیر است:

کارگران بازوان حرکت جامعه به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند و بی شک بخش عظیمی از پیشرفت های حاصله در مسیر اقتصادی کشور به برکت ایثار و مجاهدت این قشر زحمت کش جامعه بوجود آمده است.

هر جامعه‌ای که از فرصت اندیشه و بازوی توانمند و هنرمند کارگران بهره گیری بهتری نماید، مسیر توسعه و  شکوفایی برای آن جامعه هموارتر خواهد بود و در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری، به عنوان حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است، نقش تفکر خلاق و بازوی پرتوان کارگران شریف در جریان رونق تولید و حمایت از محصولات ایرانی بیش از پیش نمود و تجلی خواهد یافت.

اینجانب ضمن قدردانی و ارج نهادن به اهتمام و زحمات تلاشگران عرصه جهاد اقتصادی کشور، فرا رسیدن یازدهم اردیبهشت ماه، روز جهانی کار و کارگر که با ایام ولادت مسعود و خجسته حضرت صاحب العصر والزمان، عج الله تعالی فرجه الشریف  مقارن شده است را به جامعه کارگری شریف ایران اسلامی و مازندران ولایی که با تلاش شبانه روزی خود زمینه توسعه و آبادانی همه جانبه تولید و رونق اقتصادی استان را فراهم می نمایند، تبریک عرض می نمایم و امیدوارم در سال «حمایت از کالای ایرانی» در راستای سیاست ها و فضای سازنده ایجاد شده با تلاش کارگران شریف، گام های بلند و امید بخشی در راه توسعه، رونق، پیشرفت و کسب دستاوردهای عظیم اقتصادی برداشته شود. ان شاء الله تعالی…

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :