امروز دوشنبه۲ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۰:۵۳
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ ،‌ ۱۰:۲۰

سرمایه گذاری مشترک در تولید تجهیزات پزشکی برزیلی در ایران

انتشار: پنج شنبه, ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ / ساعت ۱۰:۵۷:۱۷ |
کد خبر: 90015 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
امضای تفاهم نامه همکاری جمهوری اسلامی ایران و برزیل :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):      کیا پرس :تفاهم نامه همکاری جمهوری اسلامی ایران و برزیل در زمینه تجهیزات پزشکی با حضور وزرای خارجه دو کشور در کشور برزیل توسط مشاور وزیر بهداشت و مدیرکل تجهیزات پزشکی و آژانس سلامت برزیل به امضا رسید.   به گزارش کیا پرس از مفاد این تفاهم نامه ایجاد […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

 

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

 

کیا پرس :تفاهم نامه همکاری جمهوری اسلامی ایران و برزیل در زمینه تجهیزات پزشکی با حضور وزرای خارجه دو کشور در کشور برزیل توسط مشاور وزیر بهداشت و مدیرکل تجهیزات پزشکی و آژانس سلامت برزیل به امضا رسید.
  به گزارش کیا پرس از مفاد این تفاهم نامه ایجاد تسهیلات لازم برای حضور تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی ایران در نمایشگاه تجهیزات پزشکی کشور برزیل است. 
یکی از بزرگترین نمایشگاه های تجهیزات پزشکی دنیا در آمریکای لاتین در کشور بزریل برگزار می شود و این حضور گامی در جهت توسعه صادرات تجهیزات پزشکی ساخت ایران است.
بر اساس این تفاهم نامه مقرر شد تا تسهیلات ویژه برای تولیدکنندگان ایرانی از سوی طرف برزیلی ایجاد شود تا شرکت های ایرانی بصورت پاویون مستقل در نمایشگاه تجهیزات پزشکی ۲۰۱۹ برزیل حضور فعال داشته باشند.
استفاده از تجارب نظام رگولاتوری و کنترل کیفی تجهیزات پزشکی کشور برزیل از دیگر مفاد این تفاهم نامه است.
همچنین سرمایه گذاری مشترک در تولید تجهیزات پزشکی برزیلی در ایران با انتقال تکنولوژی و با مشارکت بخش خصوصی ایران و برزیل نیز در  این تفاهم نامه  توافق شده است و مقرر شد برنامه ریزی آن انجام و عملیات اجرایی آن از نمایشگاه تجهیزات پزشکی ۲۰۱۸ برزیل آغاز شود.وبدا

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام