امروز دوشنبه۲ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۳:۴۶
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ ،‌ ۱۰:۲۰

در صورت استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه دست به حمله می‌زنیم

انتشار: سه شنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۰۹:۲۷:۰۳ |
کد خبر: 89705 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
ماکرون: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): کیا پرس : رئیس‌جمهوری فرانسه گفت، کشورش آماده است هر سایتی را که در سوریه از آن حملات شیمیایی منجر به کشتار غیرنظامیان صورت گیرد، مورد هدف حملات هدفمند قرار دهد. رئیس‌جمهوری فرانسه گفت، کشورش آماده است هر سایتی را که در سوریه از آن حملات شیمیایی منجر به کشتار غیرنظامیان […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیا پرس : رئیس‌جمهوری فرانسه گفت، کشورش آماده است هر سایتی را که در سوریه از آن حملات شیمیایی منجر به کشتار غیرنظامیان صورت گیرد، مورد هدف حملات هدفمند قرار دهد.
ماکرون: در صورت استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه دست به حمله می‌زنیمرئیس‌جمهوری فرانسه گفت، کشورش آماده است هر سایتی را که در سوریه از آن حملات شیمیایی منجر به کشتار غیرنظامیان صورت گیرد، مورد هدف حملات هدفمند قرار دهد.

به نقل از خبرگزاری رویترز، امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه در کنفرانس مطبوعاتی خود در هند اظهار کرد، مسکو به عنوان هم‌پیمان نزدیک دولت بشار اسد اقدام کافی را برای ایجاد امکان دسترسی کمک‌ها به غوطه شرقی به عمل نیاورده است.

وی خاطرنشان کرد: روزی که ما به همراه شرکای آمریکایی خود اسناد متقنی داشته باشیم که نشان دهد خطوط قرمز زیر پا گذاشته شده و از سلاح‌های شیمیایی برای کشتار غیرنظامیان استفاده شده، همان کاری را خواهیم کرد که آمریکایی‌ها چند ماه پیش انجام دادند. ما خود را در موضع انجام حملات هدفمند قرار خواهیم داد.

ماکرون خاطرنشان کرد: ما اطلاعات خود را با یکدیگر بررسی می‌کنیم اما ظرفیتی مستقل برای تشخیص اهداف و انجام حملات در صورت نیاز داریم. ایسنا

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام