پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیا پرس:‌مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: آسمان استان البرز برای فردا پنج‌شنبه(۱۷ اسفند) قسمتی تا ابری و در برخی ساعات همراه با بارندگی خواهد بود.
احتمال بارش تگرگ در جاده چالوس

‌مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: آسمان استان البرز برای فردا پنج‌شنبه(۱۷ اسفند) قسمتی تا ابری و در برخی ساعات همراه با بارندگی خواهد بود.

‌منصور رحمانیان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا‌ گفت: بررسی آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از گذر امواج کم و بیش ناپایدار در منطقه البرز مرکزی است که پیامد آن آسمانی قسمتی ابری تا ابری، مه رقیق، وزش باد و در برخی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق خواهد بود.

رحمانیان افزود: این شرایط در ارتفاعات با بارش تگرگ همراه است و تا آخر هفته این وضعیت ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: بنابراین وضعیت جوی در استان تا آخر وقت امروز چهارشنبه (۱۶ اسفند) نیمه ابری تا ابری، بعضی ساعات رگبار و رعد و برق، همراه با وزش باد خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی استان البرز اظهار کرد: آسمان استان البرز برای فردا پنجشنبه(۱۷ اسفند) قسمتی تا ابری و در برخی ساعات همراه با بارندگی خواهد بود.

این مسئول در خصوص وضعیت جوی مسیر کرج به چالوس نیز اعلام کرد: تا ظهر امروز وضعیت جوی در جاده چالوس ابری و مه‌آلود، وزش باد، رگبار و رعد و برق خواهد بود که احتمال بارش تگرگ نیز وجود دارد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :