پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیا پرس:استاندار مازندران گفت: تولید مرکبات و برنج مازندران فراتر از ظرفیت بازار اطراف است و هر چند باید بازار در راستای رفع نیاز و کاستی‌ها در نظر گرفته شود اما با اعتمادسازی بین مردم باید آنها را به سمت استفاده از تولیدات داخلی سوق دهیم.

کیا پرس: محمد اسلامی دوشنبه‌شب در بازدید از شهرک‌های صنفی، واحدهای بزرگ تولیدی و صنعتی این شهرستان با اشاره به اینکه آمل را یکی از شهرهای شاخص استان است که در زمینه‌های مختلف حرف‌هایی برای گفتن دارد، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین افتخارات شهر تاریخ‌ساز آمل حماسه اسلامی ششم بهمن بوده است که برای همیشه نام این دیار را جاوید و ماندگار ساخت.

وی با بیان اینکه این شهرستان در زمینه سیاست، عالم‌پروری، سیاست، فقاهت و اندیشه سرآمد است، افزود: آمل شهری هزارسنگر و همیشه نام‌آور است که مردان و زنان سخت‌کوش آن در عرصه‌های تولیدی و صنعتی هم توانستند فعالیت بی‌شماری داشته باشند و البته این افتخارات آمل از پشتوانه‌های ما است و باعث انجام اقدامات مؤثر بیشتر خواهد شد تا شاهد گسترش تراز اقتصادی بالا باشیم.

استاندار مازندران بررسی نقاط ضعف و قوت در وضعیت اقتصادی استان را مهم و ارزشمند برشمرد و بیان کرد: در یک جامعه سیاست، اقتصاد، اجتماع و تکنولوژی باید قبل از آغاز به کار فعالیت سیاسی بررسی شود و هر چند معتقدم برای رقابت با رقیبان در بازار باید قیمت تمام شده و کیفیت برای فروش و رقابت مهیا باشد.

این مسؤول اضافه کرد: در مازندران تولید محصول مرکبات و برنج فراتر از ظرفیت بازار اطراف است و هر چند باید بازار در راستای رفع نیاز و کاستی‌ها در نظر گرفته شود اما با اعتمادسازی بین مردم، آنها را به سمت تولیدات داخلی سوق دهیم.

اسلامی با تاکید بر عدم فرصت‌سوزی از سوی تولیدکنندگان کشور، بیان کرد: طی هر ماه جلسات ستاد تسهیل در استان برگزار می‌شود و این جلسات در آمل هم مستمر پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به بررسی کمبود زمین در شهرک صنعتی امام‌زاده عبدالله آمل، ادامه داد: دولت اعتبارات و منابع مطلوبی برای پایداری تولید و اشتغال اختصاص داد تا به همراه فروش پایدار توسعه فروش ماندگار رقم بخورد.

استاندار مازندران با اعلام بررسی واحدهای تولیدی و صنعتی مازندران گفت: می‌خواهیم واحدهای صنعتی استان با ظرفیت لازم در بخش تولید گام بردارند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :