قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس
rss
منو

اخبار :

کد خبر : 89605 دسته بندی : اجتماعی, اخبار, فرهنگی تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۸
× +

اهدای ۱۵عضو بدن کارمند سابق موسسه ثامن‌الحجج

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیا پرس:اعضای بدن یکی از کارکنان سابق موسسه ثامن‌الحجج قائمشهر که نیمه شب چهارشنبه هفته گذشته دچار مرگ مغزی شده بود، با رضایت خانواده‌اش اهدا شد.اعضای اهدا شده شامل تاندون ها،قلب،رباط ها ، کلیه ها ،کبد و…….می باشد.

یکی از کارمندان سابق موسسه مالی منحل شده ثامن‌الحجج که نیمه شب چهارشنبه هفته گذشته در قائمشهرکه دچار مرگ مغزی شده بود در روز یکشنبه با رضایت خانواده‌اش اعضای بدنش اهدا شد و دیروز پیکرش با مراسم با شکوه تشییع جنازه به خاک سپرده شد

این فرد که «علی غلامپور» نام دارد، ۵ سال سابقه کار در موسسه مالی اعتباری منحل شده ثامن‌الحجج (شعبه قائمشهر) داشت اما از سی‌امین روز خرداد ماه سال جاری با انحلال این موسسه بیکار شده بود.

همکاران وی گفته‌اند؛ طی چند ماه گذشته «غلامپور» بسیار نگران وضعیت شغلی خود بوده و در این مدت تمام تلاش خود را برای یافت شغل جدید به کار گرفت اما موفق نشد.

به گفته آنها، غلامپور متاهل و داری دو فرزند کوچک است و سرپرستی پدر و مادر سالمندخود را نیز برعهده داشته است.

همکاران وی همچنین می‌گویند: «علی» حدود ۳۵ سال سن داشت که بعد از انحلال موسسه ثامن‌الحجج او نیز به همراه ۲۷۰۰ نفر از همکارانش در سراسر کشور بیکار شدند.

همکاران این کارگر با اشاره به فشار روانی ناشی از بیکاری و مشکلات خانوادگی «علی غلامپور» که موجب افسردگی شغلی  وی شده بود، افزودند: آقای «غلامپور» که ۵ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی داشت، بعد از گذشت حدودا ۸ ماه از بیکاری؛ هنوز امکان دریافت مقرری بیمه بیکاری را پیدا نکرده بود.

سر انجام با رضایت خانواده‌اش، امروز یکشنبه (۱۳ اسفند ماه) جسم بی‌جان وی برای اهدای اعضایش به بیمارستان امام خمینی تهران منتقل شده است.لازم به توضیح می باشد والدین این مرحوم چند سال قبل یک پسرجوانشان را بر اثر تصادف از دست داده بودند .ایلنا

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :

نظرات کاربران

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Top