پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیا پرس:معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: انتظار داریم امسال شاهد افزایش گردشگر به استان مازندران باشیم که عامل مهمی در بحث توسعه گردشگری داخلی است.

مهران حسنی امروز در گفت‌‍‌وگویی درساری، اظهار کرد: انتظار داریم امسال شاهد افزایش گردشگر به استان مازندران باشیم که عامل مهمی در بحث توسعه گردشگری داخلی است.

وی ادامه داد: تلاش ما این است واحدهای گردشگری و اقامت‌گاه‌های رسمی مازندران در این ایام پر شوند که این موضوع موجب سرریز جمعیت به مکان‌های دیگر می‌شود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به فعالیت کمیته‌های ۱۲ گاه تسهیلات سفر در مازندران، اضافه کرد: فعالیت رسمی این ستاد از ۲۷ اسفند ماه آغاز شده و تا ۱۳ فروردین ماه سال ۹۷ با حضور تمامی نمایندگان کمیته‌ها ادامه خواهد داشت که فعالیت‌ها را در سطح استان رصد می‌کنند.

این مسؤول با بیان اینکه تجربه چندین ساله در ستاد تسهیلات سفر مازندران داریم، تصریح کرد: امیدواریم امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته بتوانیم نوروزی سرشار از نشاط را برای هموطنان رقم بزنیم.

حسنی یادآور شد: براساس دستورالعمل از سوی ستاد مرکزی آموزش و پرورش مکلف است پذیرای فرهنگیان باشد و از پذیرش غیرفرهنگی پرهیز کند.

وی بیان کرد: با توجه به سرمایه‌گذاری خوب در بحث اقامت‌گاه‌های گردشگری لازم است افراد از ظرفیت اقامت‌گاه‌های رسمی ازجمله هتل، هتل آپارتمان، مهمان‌پذیر، متل و مجتمع‌های گردشگری بهره‌مند شوند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران به ظرفیت خوب در بحث اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی مازندران اشاره کرد و گفت: از ظرفیت مناطق کوهستانی و ییلاقی در بحث بوم‌گردی با نگاه به آیین‌ها و آداب و رسوم نیز بهره گرفته شده است.فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :