پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

 مجمع نمایندگان مازندران در بیانیه خود ۲۲ بهمن را به دلیل رهایی ملت از یوغ استکبار ، روز خودباوری و روز نصرت الهی و عید ملی و انقلابی ملت بزرگ ایران نامیدند و تداوم ارزش های این روز را در تجدید میثاق با مقام معظم رهبری دانستند.
دراین بیانیه نوشته شد : بی تردید حضور موثر و نقش مردم دیندار مازندران در پیروزی انقلاب اسلامی فراموش شدنی نیست و مردم انقلابی دیار علویان همچنان برای حفظ دستآوردهای انقلاب اسلامی ثابت قدم است..
مجمع نمایندگان مازندران بار دیگر با دعوت از همه اقشار و آحاد ملت انقلابی ایران بویژه مردم مازندران برای شرکت در راهپیمایی ۲۲بهمن حضور گسترده مردم ایران را در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی موجب همگرایی ملی و انقلابی و یاس دشمنان بویژه امریکای جهان خوار و اسرائیل غاصب دانستند..
در پایان این بیانیه ، نمایندگان مازندران شکرگزاری از نعمت جمهوری اسلامی را خدمت بی منت و مستمر به مردم فهیم و صبور دانستند و با اذعان به برخی نارسایی در جامعه خود را موظف به محاسبه عملکرد و خدمت جهادی دانستند و از همه قوا ونهادها نیز درخواست کردند تا برای رفع کاستی ها و توسعه عادلانه مناطق و پیگیری مشکلات اقشارمستضعف بویژه جوانان تلاش مضاعف داشته باشند.ایرنا

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :