پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

 

کیا پرس :در بازار امروز – سه شنبه – دلار آمریکا در بازار امروز کاهشی شده و با قیمت ۴۶۶۰ تومان و سکه تمام با افزایش قیمت یک میلیون و ۵۲۶ هزار تومان عرضه می شود.

 سه شنبه – دلار آمریکا در بازار امروز کاهشی شده و با قیمت ۴۶۶۰ تومان و سکه تمام با افزایش قیمت یک میلیون و ۵۲۶ هزار تومان عرضه می شود.

به گزارش ایسنا، قیمت دلار که در روزهای اخیر روند افزایشی و در روزهایی هم روند کاهشی پیدا کرده بود در بازار آزاد امروز با کاهش قیمت روبرو شده و به ۴۶۶۰ تومان رسیده است که نسبت به دیروز حدود ۱۰۰ تومان کاهش قیمت پیدا کرده است.

نوسانات زیاد و بالا و پایین شدن دلار در این روزها قابل تامل است؛ اتفاقی که در این روزها بسیار در بازار محسوس است و در سال جاری هم بی سابقه است. به طوری که مشخص نیست که در روزهای آینده دلار به کدام سمت جهش خواهد کرد.

در میان سایر ارزها یورو به افزایش خود ادامه داده است و به ۶۰۶۰ تومان رسیده است. همچنین پوند انگلستان ۶۷۷۰ تومان قیمت دارد و لیر ترکیه و درهم امارات به ترتیب ۱۳۱۷ تومان و ۱۳۲۵ تومان قیمت دارد.

بازار سکه نیز در مقایسه با دیروز افزایش قیمت پیدا کرده است. سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۵۲۶ هزار تومان و نیم سکه ۷۵۶ هزار تومان و ربع سکه ۴۴۹ هزار تومان عرضه می‌شود و سکه گرمی ۲۹۵ هزار تومان فروخته می‌شود که همه اقلام نسبت به روز قبل گران شده اند.

بازار سکه هم این روزها تحت تاثیر نرخ دلار است و به نظر می‌رسد افزایش نرخ دلار قیمت سکه را هم گران کرده است؛ از طرفی دیگر هم طلای جهانی نیز در این افزایش قیمت سکه بی‌تاثیر نبوده است.

اما طلا در بازار داخلی نسبت به دیروز ثبات قیمت داشته است. هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز حدود ۱۴۸ هزار تومان و مثقال طلا ۶۴۱ هزار تومان فروخته می شود. طلای جهانی نیز برای معاملات در بازارهای جهانی ۱۳۳۴ دلار داد و ستد می شود که نسبت به دیروز ۱ دلار ارزان شده است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :