پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس _ اکران فیلم‌های سی‌ و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر در مازندران با استقبال گسترده مردمی مواجه شده است.

به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، در این دوره از جشنواره ۱۷ فیلمِ سی‌وششمین دوره فیلم فجر در دو سینمای ساری و نوشهر در حال اکران است که در دو روز اخیر با استقبال خوبی از سوی اقشار مختلف مردم و علاقه‌مندان به سینما همراه بوده است.

در حاشیه این جشنواره نیز در سانس ساعت ۱۰ صبح فیلم‌های ویژه کودکان و نوجوانان در نوشهر و ساری اکران می‌شود که این فیلم‌ها نیز از سوی دانش‌آموزان و نوجوانان مورد استقبال قرار گرفته است.

در این بخش پنج فیلم ویژه کودکان و نوجوانان اکران می‌شود.

معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در این‌باره گفت: خوشبختانه استقبال عمومی بسیار خوب بوده و در سانس‌های مختلف شاهد حضور پررنگ علاقه‌مندان هستیم.

محمد محمدی تصریح کرد: در نوبت عصر نیز خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از فیلم‌های این بخش توسط علاقه‌مندان به سینما، هنرمندان و عموم مردم صورت گرفته است.

دبیر اجرایی سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر در مازندران افزود: تاکنون سه فیلم از بخش کودک و نوجوان و ۹ فیلم از بخش اکران اول جشنواره در سینما سپهر ساری و شقایق نوشهر به روی پرده رفته و امروز سه‌شنبه ۱۷ بهمن‌ماه نیز در نوبت صبح فیلم دزد و پری و در نوبت عصر سه فیلم سینمایی امیر به کارگردانی نیما اقلیما، خجالت نکش به کارگردانی رضا مقصودی و مغزهای کوچک زنگ‌زده به کارگردانی هومن سیدی در ساری و به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا در نوشهر اکران عمومی خواهد شد.

وی بیان کرد: انتخاب و نمایش فیلم‌های مناسب و همچنین وجود آثار کارگردان‌های صاحب‌نام، تبلیغات مناسب و حمایت رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها باعث ایجاد شور و شوق و استقبال عمومی از جشنواره شده است.

سی‌ و ششمین جشنواره فیلم فجر در مازندران همزمان با تهران از ١۴ بهمن ماه آغاز و تا شامگاه ٢٢ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :