پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیا پرس : رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی مازندران گفت: علما خط مقدم تفکر انقلاب اسلامی هستند و باید در همه زمینه ها پیشقدم باشند.

 نوری صبح دوشنبه در همایش فرهیختگان فرهنگی ناجا منطقه دو کشور، با اشاره به طیف مبلغان، قاریان، مداحان و اهل قلم، این جلسات را موجب کار بیشتر در این حوزه‌ها دانست که در نهایت موجب خواهد شد که ثمره آن به مردم و بدنه نظام کشیده شود.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان مازندران کاهش جرایم را ناشی از تفکر قرآنی و کار فرهنگی دانست و همچنین با اشاره به اقدام حفظ قران در ناجا، گفت: افرادی که با اشتیاق در امر حفظ قرآن شرکت کرده‌اند، کمیسیونی نشده‌اند.

وی بر حضور افراد عقیدتی، نه در دفاتر بلکه در کلانتری‌ها و انجام کار طلبگی تأکید کرد و حضور آنها را در میان مردم مهم و اثرگذار دانست.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان مازندران از جمله سرمایه‌های این انقلاب را اسلام و علما برشمرد و افزود: دشمن در این چهل سال سعی در حمله به این سرمایه‌ها و تضعیف آنها داشته است.

وی با بیان اینکه یکی از سرمایه‌های انقلاب اسلامی، کلمه اسلام بود، خاطرنشان کرد: بسیاری از افرادی که تفکر اسلامی داشتند، خواستند و حرف امام را درک کردند و امام نیز فرمود انقلاب تنها انقلاب اسلامی است و دشمن نیز، با معرفی اسلام خشنی به نام داعش، سعی در حمله به اسلام را داشته است.

نوری با بیان اینکه دشمن درصدد تضعیف علما و کاهش توجه مردم به مساجد است، افزود: علما خط مقدم تفکر انقلاب ما هستند و باید در همه زمینه‌ها پیشقدم باشند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :