امروز جمعه۲۵ آبان ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۴:۱۱
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ ،‌ ۰۹:۵۷

هزینه ۲۰ میلیارد تومانی برای فاز نخست پارک موزه دفاع مقدس مازندران

انتشار: یکشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۲:۵۶:۴۷ |
کد خبر: 89334 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
محمد اسلامی استاندار مازندران: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): کیا پرس: استاندار مازندران گفت: یک زمین ۶۵ هکتاری در بهترین نقطه ساری در اختیار پارک موزه دفادع مقدس مازندران قرار گرفته و با هزینه حدود ۲۰ میلیارد تومان می‌تواند یادآور دوران دفاع مقدس باشد که امروز فاز نخست آن افتتاح شده است.    محمد اسلامی صبح امروز در مراسم افتتاح […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیا پرس: استاندار مازندران گفت: یک زمین ۶۵ هکتاری در بهترین نقطه ساری در اختیار پارک موزه دفادع مقدس مازندران قرار گرفته و با هزینه حدود ۲۰ میلیارد تومان می‌تواند یادآور دوران دفاع مقدس باشد که امروز فاز نخست آن افتتاح شده است.

 

 محمد اسلامی صبح امروز در مراسم افتتاح فاز نخست پارک موزه دفاع مقدس مازندران اظهار کرد:  یک زمین ۶۵ هکتاری در بهترین نقطه ساری در اختیار پارک موزه دفادع مقدس مازندران قرار گرفته و با هزینه حدود ۲۰ میلیارد تومان می‌تواند یادآور دوران دفاع مقدس باشد که امروز فاز نخست آن افتتاح شده  است.

 

وی با بیان اینکه یاد و نام شهدا باید زنده نگه داشته شود، گفت: برگزاری مراسم افتتاحیه این موزه به‌طور همزمان نشان دهنده یک اراده یکپارچه و قاطع است و رمز ماندگاری ما در انقلاب اسلامی براساس مولفه‌ها و با یادآوری مستمر است.

 

 

 

استاندار مازندران بیان کرد: حضور فرماندهان دفاع مقدس در این جلسه یادآور دوران دفاع مقدس و صفات و تفکر جمعی ما بود که با باور دینی از خودگذشتگی همدلی و یکپارچکی ما را به پیروزی رساند و همه به یک هدف فکر می‌کردند کسی به فکر خودش نبود و این همدلی و یکپارچگی برای ما موفقیت‌های ماندگار را به ارمغان آورد.

 

اسلامی با اشاره به اینکه در این عصر هم می‌توانیم رفتارخودمان را با همان رفتار انقلابی مطابقت دهیم، گفت: ما در پیشگاه شهدا هستیم و خانواده‌های شهدا در این جمع حضور دارند.

وی در پایان گفت: این قطعه یکی از بزرگترین دستاوردهای دفاع مقدس است که افتخار شبیه‌سازی  آن نصیب مازندران شده است.فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1