امروز شنبه۲۶ آبان ماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱:۵۰
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ ،‌ ۰۹:۵۷

اتحاد و همدلی رمز پیروزی انقلاب اسلامی است

انتشار: شنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۳:۳۸:۵۹ |
کد خبر: 89313 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
استاندار مازندران: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس – استاندار مازندران، رمز پیروزی انقلاب اسلامی را اتحاد و همدلی بیان کرد. محمد اسلامی صبح شنبه در مراسم زنگ انقلاب در مدرسه شاهد پسرانه بابل با بیان اینکه حضرت امام راحل زنگ انقلاب را به صدا درآورد و ما را به بیداری دعوت کرده است اظهار داشت: ما در شرایطی […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – استاندار مازندران، رمز پیروزی انقلاب اسلامی را اتحاد و همدلی بیان کرد.

محمد اسلامی صبح شنبه در مراسم زنگ انقلاب در مدرسه شاهد پسرانه بابل با بیان اینکه حضرت امام راحل زنگ انقلاب را به صدا درآورد و ما را به بیداری دعوت کرده است اظهار داشت: ما در شرایطی دهه مبارکه فجر را آغاز می کنیم که با جانفشانی، ایثارگری وتلاشهای امام راحل توانستیم کشور را ازتوطئه های گوناگون عبور دهیم.

اسلامی با اشاره به اینکه زنگ انقلاب، زنگ انسانیت، اخلاق مداری، خودباوری، عزت و سربلندی است گفت: این عزت و سربلندی باعث شد که از مسیر ذلت عبور کنیم و بتوانیم سرنوشت خودرا تعیین کنیم.

وی ادامه داد: نباید فراموش کنیم که رمز پیروزی انقلاب اسلامی اتحاد و همدلی بوده است و هرجا که اتحاد کمرنگ شده است سستی در آن نمایان شد.

استاندار مازندران با اشاره به نامگذاری روزهای دهه فجر گفت: نسل حاضر پر استعداد وپر انرژی است و باید با تعلیم و تربیتی مطابق با این روحیه گام برداریم زیرا این نسل سرمایه های ما هستند و باید با تعلیم و تربیت مرکب آنان را به سر منزل مقصود برسانیم.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1