قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس
rss
منو

اخبار :

کد خبر : 88868 دسته بندی : اجتماعی, اخبار صفحه اول کشوری, حوادث تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۸:۴۴
× +

کانون اصلی زلزله دیشب یک کشته و ۲۰ مصدوم داشت

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیا پرس: فرماندار ملارد گفت: زلزله ۵٫۲ ریشتری دیشب شهرستان ملارد یک کشته و ۲۰ مصدوم داشت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، خطیبی گفت: در ساعت ۲۳ و ۲۷ دقیقه زلزله ای با ۵٫۲ دهم ریشتر در شهرستان ملارد استان تهران به وقوع پیوست که در شهرهای استان تهران و استانهای البرز، اراک، قم، قزوین هم احساس شد.
وی افزود: بلافاصله بعد از وقوع زلزله ستاد مدیریت بحران شهرستان ملارد تشکیل شد و نیروهای امدادی در آماده باش کامل قرار گرفتند.

یک کشته و 20 مصدوم در کانون اصلی زلزله دیشب
فرماندار ملارد با اشاره به اینکه نیروهای امدادی شهرستان ملارد در محدوده شهری و روستایی اکیپ های بازرسی میدانی تشکیل دادند، افزود: در بررسی ها  مشخص شد که خساراتی جزئی به دو واحد مسکونی خالی از سکنه روستای اختر آباد وارد شده است.
وی گفت: در اثر وقوع زلزله هیچ مصدومی نداشتیم بلکه ترس از وقوع زلزله و فرار باعث مرگ یک زن باردار و مصدومیت ۲۰ نفر از شهروندان این منطقه شد.
خطیبی افزود: از مجموع ۲۰ مصدوم زلزله شهرستان ملارد  ۱۲ نفر بصورت سرپایی درمان شدند و ۸ نفر هم به بیمارستانهای تامین اجتماعی شهریار و بیمارستان های کرج منتقل شدند.
وی گفت:در ساعتهای اولیه وقوع زلزله ترافیک سنگینی در مبادی ورودی و خروجی شهرستان ملارد مشاهده شد که بعد از گذشت ۲ ساعت هم اکنون ترافیک در این جاده ها آرام و روان است.
خطیبی گفت: تمامی مدارس و سوله های دولتی و تفرجگاههای شهرستان ملارد  برای اسکان شهروندان مهیا شده است و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.
فرماندار ملارد افزود: خسارات احتمالی وقوع این زلزله بلافاصله مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :

Top