پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – مهدی عبوری، از آغاز به کار شهربازی ساری در پارک جنگلی زارع خبر داد و گفت: عملگرایی برای توسعه شهر ادامه خواهد داشت و متوقف نمی شود.

به گزارش کیاپرس و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، مهدی عبوری، شهردار ساری از آغاز به کار شهربازی این شهر در پارک جنگلی زارع خبر داد و گفت: عملگرایی برای توسعه شهر ادامه خواهد داشت و متوقف نمی شود

عبوری، به واگذاری جنگل زارع به شهرداری ساری و استفاده مجموعه مدیریت شهری از فرصت هایی که برای توسعه ساری بوجود آمده است، مطالبه احداث شهربازی از سوی شهروندان اشاره نمود و اظهار داشت: اقدامات لازم برای خرید تجهیزات مناسب احداث شهربازی در این مکان عملیاتی شده است. بخشی از این تجهیزات نصب شده و قسمتی نیز خریداری و پس از ترخیص گمرک، به محل پروژه منتقل خواهد شد.

وی باقدردانی از حمایت های شهروندان از تیم مدیریت شهری خاطرنشان کرد: عملگرایی برای توسعه شهر ساری ادامه خواهد داشت و هرگز متوقف نخواهد شد؛ چراکه عملگرایی برای پیشرفت یا راهی می سازد یا راهی می یابد و امروز، مسیر توسعه ریل گذاری شده است.

شایان ذکر است، سینما شش بُعدی، تونل وحشت، زیپ لاین، سورتمه سواری، پیست موتور چهارچرخ و پیست کارتینگ، برخی از امکانات تعریف شده در شهربازی پارک جنگلی زارع است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :