پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – رزمایش طرح زمستانه پلیس راه با حضور نیروهای پلیس راه و انتظامی مازندران در ساری برگزار شد.

سردار محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران صبح دوشنبه در رزمایش طرح زمستانه پلیس راه با بیان اینکه در حوزه ترافیک با موضوعات اساسی در زندگی مردم و جامعه سرو کار داریم اظهار داشت: همه دستگاه‌ها اعم از خدمات رسان و مردم در این زمینه نقش اساسی دارند و اگر مردم به نقش خود توجه کنند، کمتر با مشکلات مواجه می‌شویم.

وی با اظهار اینکه مازندران با توجه به شرایط طبیعی و اقلیمی خاصی در فصول مختلف سال با بار ترافیکی مواجه است افزود: همواره با موج‌هایی از سفرها در استان روبرو هستیم و باید با تعامل مثبت با بخش‌های مختلف در یک مدیریت واحد و همسو، خدمات مناسبت به مردم ارائه شود.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه نجات جان یک انسان خیر دنیوی و اخروی دارد تصریح کرد: بر اساس آمار حمل و نقل جاده‌ای شش ماه اول سال جاری بیش از ۳۰۰ میلیون تردد در جاده‌ها و راههای مازندران ثبت شده است و خدمات رسانی با توجه به ظرفیت جاده‌ها جز با تلاش بخش‌های مختلف میسور نیست.

وی با اشاره به کاهش ۹ درصدی تصادفات در حوزه برون و درون شهری افزود: شمار تلفات تصادفات نیز در سال جاری در استان با کاهش پنج درصدی روبرو بوده و این امر با تلاش مضاعف حاصل شده است.

فرمانده انتظامی مازندران به افزایش ۱۴ درصدی سفرها در استان اشاره کرد و گفت: باید با افزایش تعامل بین بخش‌های مختلف بتوان به نتایج مطلوب دست یافت.

وی با بیان اینکه ظرفیت جاده‌ها و گردنه‌های موجود در استان بالا است گفت: سعی شده تا با برنامه ریزی مناسبت اقدامات قابل توجه ای صورت گیرد و آمادگی لازم برای ارائه خدمات وجود دارد.

میرفیضی با بیان اینکه ۳۰۰ تیم مشترک برای ارائه خدمات در راههای استان خدمات رسانی می‌کنند اظهار امیدواری کرد تا شاهد کاهش حوادث در جاده‌های استان باشیم.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :