امروز یکشنبه۱ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸:۳۷
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ ،‌ ۱۰:۲۰

۸ تیم فوریت های پزشکی مازندران در غرب کشور مستقر شدند

انتشار: دوشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۶:۰۱:۲۸ |
کد خبر: 88636 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
رئیس مرکز مدیریت فوریت های پزشکی مازندران: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس – رئیس مرکز فوریت های پزشکی علوم پزشکی مازندران از استقرار بالگرد و آماده باش هشت تیم فوریتهای پزشکی اورژانس استان در غرب کشور خبر داد. یحیی صالح طبری با بیان اینکه بالگرد اورژانس مازندران برای خدمات رسانی به مصدومین حادثه زلزله اخیر در غرب کشور مستقر است افزود: هم اکنون […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – رئیس مرکز فوریت های پزشکی علوم پزشکی مازندران از استقرار بالگرد و آماده باش هشت تیم فوریتهای پزشکی اورژانس استان در غرب کشور خبر داد.

یحیی صالح طبری با بیان اینکه بالگرد اورژانس مازندران برای خدمات رسانی به مصدومین حادثه زلزله اخیر در غرب کشور مستقر است افزود: هم اکنون هشت دستگاه آمبولانس مجهز به همه امکانات و بالگرد اورژانس مازندران به همراه ۲۸ نفر کارشناس فوریتهای پزشکی و کادر پروازی برای ارائه خدمات درمانی پیش بیمارستانی به مصدومین ناشی از زلزله شب گذشته در غرب کشور مستقر شدند.

وی اظهار داشت: علاوه بر این، اورژانس مازندران ضمن اعلام آماده باش به همه پرسنل سطح استان این آمادگی را دارد تا در صورت نیاز و درخواست ،نیروهای بیشتری را با اتوبوس آمبولانس و آمبولانس به مناطق آسیب دیده ناشی از زلزله اعزام کنند.

زمین لرزه ۷.۳ ریشتری یکشنبه شب غرب کشور از جمله استان کرمانشاه را لرزاند.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام