امروز جمعه۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۵:۵۰
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ،‌ ۰۴:۳۸

مردم کیاسر چشم انتظار بازرسان نظام مهندسی ساختمان/حتی یک واحد هم کنتور گاز دریافت نکرده است

انتشار: یکشنبه, ۱۴ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۵۰:۲۲ |
کد خبر: 88503 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
عضو شورای شهر کیاسر عنوان کرد: :

سیدحسن موسوی با اشاره به افتتاح طرح گازرسانی به شهر کیاسر در اواخر مهرماه امسال اظهار کرد: بعد از سه هفته گازرسانی به کیاسر مردم این شهر هنوز از این نعمت برخوردار نیستند.

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

سیدحسن موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به افتتاح طرح گازرسانی به شهر کیاسر در اواخر مهرماه امسال اظهار کرد: بعد از سه هفته گازرسانی به کیاسر مردم این شهر هنوز از این نعمت برخوردار نیستند.

وی با بیان اینکه سه هفته قبل گازرسانی به کیاسر انجام شده است، افزود: از آن زمان تاکنون هنوز هیچ کدام از خانوارهای کیاسری کنتور گاز دریافت نکرده‌اند.

عضو شورای شهر کیاسر با اشاره به اینکه علت دریافت نکردن کنتور گاز عدم بازرسی توسط نظام مهندسی ساختمان است، خاطرنشان کرد: مردم لوله‌کشی گاز را در منازل انجام داده و مبلغ ۱۳۰ هزار تومان که بابت بازرسی بوده را پرداخت کرده‌اند اما هنوز هیچ اقدامی از سوی نظام مهندسی ساختمان استان بابت بازرسی و پیگیری موضوع برای رفع مشکل مردم انجام نشده است.

این مسؤول با بیان اینکه با وجود اینکه مردم منطقه از قشر ضعیف و محروم هستند اما مبلغ مورد نظر را پرداخت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: در شهر کیاسر دفتر نظام مهندسی ساختمان وجود ندارد و بخش تأیید و بازرسی هم به دلیل طولانی‌بودن مسافت هنوز پیگیر این امر نشده‌اند.

موسوی با اشاره به شروع فصل سرما و هوای سرد در ارتفاعات یادآور شد: با وجود محدودیت‌ها برای تهیه هیزم و چوب از جنگل مردم این منطقه دچار مشکلات زیادی در این زمینه شده‌اند و چشم براه بازرسین نظام مهندسی ساختمان هستند.

وی با بیان اینکه هزینه بازرسی  و تأیید برای مردم بالا بوده اما مردم آن را پرداخت کرده‌اند، تاکید کرد: مردم شهر کیاسر همچنان منتظر بازرسی نظام مهندسی هستند و امید است تا این امر با سرعت بیشتری انجام شود.

عضو شورای شهر کیاسر بیان کرد: بعد از بازرسی و تایید توسط نظام مهندسی ۴۸ بعد توسط شرکت گاز، کنتور نصب و خانه‌ها گازدار می‌شوند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام