پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – مهدی عبوری ، شهردار مرکز استان مازندران ، به عنوان استاندار استان زادگاه رئیس جمهور « سمنان » در جلسه عصر امروز دولت معرفی می شود .

به نقل از شمال نیوز ،بنا به اطلاع موثق دریافتی پس از مذاکرات به عمل آمده از سوی وزارت کشور با عبوری در خصوص سه گزینه ی استانداری استان های قم،اردبیل و سمنان در نهایت سمنان مقصد مدیریتی « جوانترین استاندار کشور » خواهد بود.

پیش از این استانداری مازندران نیز به عنوان یکی از مقاصد مدیریتی عبوری مطرح بود که با برنامه دولت در انتصاب استانداران غیر بومی که علی رغم درخواست و حمایت مردمی ، جریان های سیاسی ، فرهنگی و علما به تحقق نرسید.

مهدی عبوری با قریب به سی و شش سال سن،تجربه شورای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ، معاونت صداوسیمای استان مازندران،فعالیت در بخش خصوصی،همکاری با نهادهای مدنی و تشکل های ورزشی در سطح کشور و استان مازندران را دارا است.

در میان سوابق عبوری شهرداری ساری دارای بالاترین اثرگذاری در مجامع سیاسی و اجتماعی و اداری بوده است که از قریب به شش سال قبل تاکنون ادامه داشته است.

موفقیت ها و اقدامات وی در شهرداری ساری ،عبوری را به یکی از شهرداران دارای سبک مدیریت در استان مازندران و کشور تبدیل ساخته است،از سویی به دلیل محبوبیت فزاینده عبوری در شهرساری و استان مازندران از او به عنوان شخصیت محوری مرکز استان یاد می شود.

افزایش هفت برابری اعتبارات،اجرای پروژه های به جای مانده با گذشت چندین سال،تحقق توسعه شهری در محدوده های مختلف و گسترش فعایت های فرهنکی و اجتماعی با توجه ویژه به حوزه ی جوانان و بانوان بخشی از عملکرد شهردار ساری به شمار می رود.
عبوری که از خانواده سه شهید گرانقدر نظام انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی به شمار می رود بهره گیری از ظرفیت تمامی جریان ها و جناح های سیاسی درون نظام را به عنوان رویکرد خود در فعالیت های مدیریتی به ظهور رسانده است .

وی دارای مدرک تحصیلی دکترا در رشته مدیریت می باشد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :