پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – معاون اجتماعی انتظامی مازندران گفت: در ۶ ماه نخست امسال ۱۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.

سرهنگ علیرضا باقری عصر شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بابلسر در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان امام علی علیه السلام با بیان اینکه امنیت زیرساخت توسعه همه کشورها است،اظهار کرد: در اهمیت امنیت همین بس که خداوند در قرآن کریم سه مولفه اصلی حکومت دینی و الهی را دین خدا، عبودیت و امنیت می دانند.

معاون اجتماعی انتظامی مازندران با بیان اینکه همه انسان ها در هر شرایطی که باشند باید از نعمت امنیت برخوردار باشند، تصریح کرد: دشمنان به دنبال ایجاد ناامنی و عدم آرامش روانی در کشورهای توسعه نیافته یا خاورمیانه که عمدتا اسلامی هستند، است.

باقری با بیان اینکه برای اینکه در کشور خود امنیت را برقرار کنیم باید امنیت را در آن سوی مرزها ایجاد کنیم تا شاهد آسیب کمتری باشیم، گفت: باید زیرساخت لازم جهت ایجاد امنیت در کشور فراهم شود.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی امنیتی در کنار نیروهای امنیتی دیگر با امکانات نرم افزاری و سخت افزاری به امنیت کشور می پردازد،اظهار کرد: یکی از اقداماتی که در بحث نرم افزاری می شود ارتقاء و افزایش فرهنگ سازمانی نیروی انتظامی است که در قالب تقویت دین در بحث درون سازمانی می باشد که با انعقاد تفاهم نامه با حوزه علمیه در ابن راستا اقدام نمودیم.

معاون اجتماعی انتظامی مازندران با بیان اینکه در حوزه هوشمندسازی نیروی انسانی درون سازمانی تولید مقالات علمی و انتشار بیش از ۱۴ نشریه علمی پژوهشی مورد تایید، در نیروی انتظامی وجود دارد، گفت: بازسازی کلانتری ها،پاسگاهها، بازسازی ناوگان های حمل و نقل و خودروهای نیروی انتظامی از دیگر اقدامات ما در حوزه نرم افزاری است.

باقری راه اندازی سازمان تجمیع خطوط ۱۱۰ در مازندران را از دیگر اقدامات دانست و افزود: یکی از مهم ترین مشکلات ما بحث آسیب های اجتماعی است.

وی تصریح کرد: امروز بحث فضای مجازی یکی از مشکلات اساسی کشور ماست که با رویکرد جنگ نرم توسط دشمنان در حال اجراست و علی رغم فرصت هایی که در فضای مجازی وجود دارد متاسفانه تهدیداتی که با آن مواجه هستیم بسیار بیشتر از فرصت هاست.

باقری با اعلام اینکه در ۶ ماه نخست امسال ۱۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در سطح استان مازندران کشف و ضبط شد،گفت: از این مقدار ۳۶۰ کیلوگرم هرویین بود، همچنین ۱۵ کیلوگرم مرفین نیز در سطح استان کشف شد.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :