امروز پنج شنبه۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷:۳۷
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ ،‌ ۱۲:۲۲

بررسی مقدماتى گزینه‌های مختلف استانداری مازندران / تغییر استاندار تا دو هفته آینده

انتشار: چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۰۹:۰۵:۰۰ |
کد خبر: 87300 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس مطرح کرد :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس – مبنای تصمیمات مجمع نمایندگان مازندران برای بررسى و معرفى استاندار، شاخص‌های اعتقادی، فنی و تخصصی، مدیریتی، عملکردى و پیگیری مطالبات مهم و به حق مردم است. نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: لزوما هر تغییری، مثبت و مطلوب نیست و تغییر استاندار به شرط ایجاد تغییر مطلوب‌تر […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – مبنای تصمیمات مجمع نمایندگان مازندران برای بررسى و معرفى استاندار، شاخص‌های اعتقادی، فنی و تخصصی، مدیریتی، عملکردى و پیگیری مطالبات مهم و به حق مردم است.

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: لزوما هر تغییری، مثبت و مطلوب نیست و تغییر استاندار به شرط ایجاد تغییر مطلوب‌تر انجام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، علی‌محمد شاعری در گفت‌وگو با خبرنگار خط امید با اشاره به برگزاری نشست مجمع نمایندگان مازندران در روز دوشنبه و بررسی‌های کلی در مورد گزینه‌های استانداری مازندران اظهار کرد: در این جلسه به شاخص‌ها و صلاحیت‌هاى استاندار کارآمد و الویت‌هاى مهم توسعه استان پرداخته شد و همچنین راجع به سوابق و عملکرد گزینه‌هاى احتمالى استانداری مازندران بحث و بررسى‌های مقدماتى صورت گرفت.

وی افزود: گزینه‌های مختلفی برای استانداری مطرح هستند که در مجمع نمایندگان امروز تنها به کلیات، سوابق، عملکردها، تجارب و کارآمدی گزینه‌های احتمالی پرداخته شد.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استاندار فعلی مازندران هم یکی از گزینه‌های استانداری بعدی مازندران است که به همراه دیگر گزینه‌ها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

شاعری با اعلام اینکه مجمع نمایندگان وظیفه عزل و نصب استاندار را ندارد و تنها نظر مشورتی خود را به مراجع ذی ربط اعلام می‌کند، تصریح کرد: مبنای تصمیمات مجمع نمایندگان مازندران برای بررسى و معرفى استاندار، شاخص‌های اعتقادی، فنی و تخصصی، مدیریتی، عملکردى و پیگیری مطالبات مهم و به حق مردم است.

وی اضافه کرد: نتیجه نهایی و نظر مشورتی مجمع نمایندگان مازندران در راستای تغییر استاندار تا دو هفته آینده به وزارت کشور اعلام خواهد شد.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اکنون مشکلات معیشتی، اقتصادی و بیکاری از عمده مطالبات مردم مازندران است و استاندار آینده مازندران باید استان را به سمت وضعیت مطلوب تر سوق دهد.

شاعری در پایان گفت: پاسخگویی به نیاز و مطالبات به حق مردم و توجه ویژه به توسعه اقتصادی، عمرانی، گردشگری، کشاورزی، صنعت و خدمات از جمله الویت‌هاى مهمى است که باید مورد توجه استاندار آینده مازندران باشد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام