امروز چهارشنبه۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۰:۱۸
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ ،‌ ۰۸:۰۸

شبکه بهداشت و درمان مازندران پس از ۳۰ سال احیا شده است

انتشار: سه شنبه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۷:۱۱:۰۴ |
کد خبر: 87293 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
معاون درمان وزارت بهداشت: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس – معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور بابیان اینکه سیستم شبکه بهداشتی پس از ۳۰سال در مازندران احیا شده گفت: در سال های اخیر تعداد تخت های دیالیز به دوبرابر افزایش یافت. دکتر قاسم جان بابایی ظهر سه شنبه در آئین تکریم و معارفه دانشگاه علوم پزشکی مازندران […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور بابیان اینکه سیستم شبکه بهداشتی پس از ۳۰سال در مازندران احیا شده گفت: در سال های اخیر تعداد تخت های دیالیز به دوبرابر افزایش یافت.

دکتر قاسم جان بابایی ظهر سه شنبه در آئین تکریم و معارفه دانشگاه علوم پزشکی مازندران که در سالن اجتماعات آیت الله کوهستانی برگزار شد زکات انسان خدمت به دیگران است، به کمبود امکانات بهداشتی و درمانی اشاره کرد و گفت: در بیمارستان ها شاهد کمبود امکانات بودم که یک بیمارو یکی از آرزوهای بنده افزایش امکانات برای بیماران بود که خوشبختانه در این دوره محقق شد.

جان بابایی وزیر بهداشت را سرمایه ملی دانست و افزود: تا کنون فردی نتوانسته وزارت بهداشت را به جایی برساند ولی دکتر هاشمی با عملکرد خود باعث عزت حوزه سلامت و وزارت بهداشت در کشور شدند.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه طرح تحول سلامت یک اقدام مهم اجتماعی است، گفت: اگر نیت انسان خدمت به مردم باشد خداوند راه را باز می کند.

وی بابیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه دانشگاه مازندران سرعت رشد بسیار بالا بوده است،گفت: در سال های اخیر هزارو ۱۲۰ خانه بهداشت و ۳۵۰ مرکز جامع سلامت شهری و روستایی احداث شده است.

جان بابایی با بیان اینکه در گذشته بسیاری از مراکز و خانه بهداشت استیجاری و با قدمت بالا بوده است، افزود: در طرح تحول سلامت هدف گذاری در حوزه سلامت انجام شد و خوشبختانه امروز مرکز بهداشتی،فرسوده وجود ندارد.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی مازندران به احداث ۱۴ مرکز اورژانس بیمارستان اشاره کرد و گفت: بیمارستان فاطمه الزهرا (س) با مشکلات زیادی در حوزه اورژانس بیمارستانی مواجه بوده است که خوشبختانه در طرح تحول سلامت یکی از بهترین اورژانس های بیمارستانی در این مرکز احداث شده است.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه دانشگاه مازندران در حوزه پژوهشی حرفی برای گفتن دارد، گفت: در سال های اخیر اقدامات خوبی در حوزه پژوهشی از جمله ثبت بیماری به صورت علنی، مطالعات جمعیتی و ساخت مراکز تحقیقاتی انجام شده است.

جان بابایی با تشکر و قدردانی از خیرین حوزه سلامت، افزود: زمین مراکز بهداشتی را خیرین اهدا کردند و در ساخت بسیاری از آن ها نیز مشارکت داشتند.

وی دکتر موسوی را ایثارگری دانشمند دانست و گفت: امیدواریم با همت ایشان اقدامات موثری در حوزه سلامت انجام شود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام