امروز یکشنبه۳ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۰:۲۵
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ ،‌ ۱۰:۰۳

منتفی شدن انتقال آب دریای خزر به سمنان

انتشار: سه شنبه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۰۸:۴۱:۳۹ |
کد خبر: 87275 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس _ نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس با اشاره به بحث انتقال آب دریای خزر، گفت: بحث انتقال آب دریای خزر به همت و تلاش نمایندگان شمال کشور در مجلس شورای اسلامی منتفی شده است. ولی‌الله نانواکناری در نشست مجمع نمایندگان مازندران در بابلسر با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس _ نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس با اشاره به بحث انتقال آب دریای خزر، گفت: بحث انتقال آب دریای خزر به همت و تلاش نمایندگان شمال کشور در مجلس شورای اسلامی منتفی شده است.

ولی‌الله نانواکناری در نشست مجمع نمایندگان مازندران در بابلسر با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان تصمیم بسیار جدی و خوبی برای حل مشکلات در زمستان پیش‌ رو با وزیر نفت گرفته است، اظهار کرد: در زمینه رفع مشکلات شمال کشور از جمله مازندران، نمایندگان باید ورود پیدا کرده و با همکاری و کمک به یکدیگر مشکلات مازندران را حل کنند.

وی با تأکید بر همکاری نمایندگان با یکدیگر، افزود: با تلاش بی‌وقفه نمایندگان مجلس شورای اسلامی مازندران توانستیم افتتاح خط لوله گاز را از سمنان به مازندران داشته و مشکل زمستان مازندران را حل کنیم.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بحث دوم در رابطه با ارزش‌افزوده برنج بوده که به سرعت موضوع حل و در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است که با رأی قاطع نمایندگان و پشتیبانی آنها این مشکل رفع شده است.

نانواکناری با اشاره به بحث انتقال آب دریای خزر، ادامه داد: بحث انتقال آب دریای خزر به همت و تلاش نمایندگان شمال کشور در مجلس شورای اسلامی منتفی شده است.

وی در پایان گفت: انتظار این است که مجمع نمایندگان این انسجام و حفظ وحدت را در دستور کار خود قرار داده و در زمینه رفع مشکلات مردم به خوبی عمل کنند و امیدواریم بتوانیم دست به دست هم داده و با محبت مشکلات مازندران را با هم حل کنیم./بلاغ

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام