امروز چهارشنبه۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۱:۴۵
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ ،‌ ۰۷:۲۲

مجمع نمایندگان مازندران وحدت رویه دارند

انتشار: دوشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۱۴:۴۵ |
کد خبر: 87247 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس – سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران گفت: مجمع نمایندگان در مسائل کلان استانی از وحدت رویه برخوردار هستند. ولی الله نانوا کناری صبح دوشنبه در نشست مجمع نمایندگان استان در بابلسر با بیان اینکه مجمع نمایندگان در مسائل استان از وحدت رویه برخوردار هستند اظهار داشت: امروز نمایندگان مجلس استان مازندران بیش […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران گفت: مجمع نمایندگان در مسائل کلان استانی از وحدت رویه برخوردار هستند.

ولی الله نانوا کناری صبح دوشنبه در نشست مجمع نمایندگان استان در بابلسر با بیان اینکه مجمع نمایندگان در مسائل استان از وحدت رویه برخوردار هستند اظهار داشت: امروز نمایندگان مجلس استان مازندران بیش از گذشته با وحدت رویه در پیگیری مطالبات استان مازندران مصمم هستند.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی نمایندگان مازندران در مجلس گفت: تصمیمات جدی و همسویی از سوی نمایندگان در طول این مدت کوتاه گرفته شد.

نانواکناری افزود: با توجه به نگرانی های مردم مازندران از قطعی گاز در ایام سرما و خسارت ناشی از آن با تلاش و همت همه نمایندگان مازندران، عملیات انتقال خط گاز سراسری دامغان به مازندران پایان رسید.

نماینده مردم بابلسر و فریدومکنار در مجلسبا اشاره به اقدامات دیگر مجمع نمایندگان مازندران عنوان داشت: موضوع واردات برنج و نگرانی کشاورزان از این روند باعث شد تا مجمع نمایندگان به فوریت در خصوص جلوگیری از واردات برنج اقدام کند و بحث مالیات ارزش افزوده نیز مورد پیگیری جدی قرار گرفت.

وی افزود: در حوزه انتقال آب خزر، مجمع نمایندگان مازندران با حساسیت موضوع وارد عمل شد و خوشبختانه آن نگرانی ها در خصوص انتقال آب خزر با حضور همه نمایندگان برطرف شد.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام