امروز چهارشنبه۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۹:۰۱
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ ،‌ ۰۸:۰۸

مرگ جوان بابلی بر اثر برق‌گرفتگی

انتشار: یکشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۰۸:۳۹:۱۶ |
کد خبر: 87203 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):مهدی غلام‌نیا روشن ، اظهار کرد: طی تماس مردمی با مرکز سازمان اورژانس ۱۱۵ بابل مبنی بر برقی‌گرفتگی جوان ۱۸ ساله در روستای فک‌چال در بخش بندپی غربی  شهرستان بابل گزارش شد. وی افزود: پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز پیام سازمان اورژانس ۱۱۵ بابل تکنسین‌های پایگاه خشرودپی را به محل […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

مهدی غلام‌نیا روشن ، اظهار کرد: طی تماس مردمی با مرکز سازمان اورژانس ۱۱۵ بابل مبنی بر برقی‌گرفتگی جوان ۱۸ ساله در روستای فک‌چال در بخش بندپی غربی  شهرستان بابل گزارش شد.

وی افزود: پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز پیام سازمان اورژانس ۱۱۵ بابل تکنسین‌های پایگاه خشرودپی را به محل حادثه اعزام کرد، در این حادثه یک جوان حین کار در مرغداری دچار برق گرفتگی شد، معاینات اولیه تکنسین‌های اورژانس مبنی بر این بود که فرد حادثه‌دیده دچار ایست قلبی تنفسی شده و فاقد علائم حیاتی است.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: بلافاصله اقدامات پزشکی  از قبیل cpr انجام شد اما ثمری نداشت، با این حال فرد مصدوم به بیمارستان روحانی بابل منتقل شد و تلاش کادر درمانی این بیمارستان نیز برای احیا تأثیری نداشت.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام