امروز چهارشنبه۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۶:۲۷
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ ،‌ ۰۷:۲۲

سرمایه‌گذاری ۴ هزار میلیارد تومانی بخش خصوصی در حوزه گردشگری مازندران

انتشار: چهارشنبه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۶:۱۶ |
کد خبر: 87139 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
استاندار مازندران: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس -استاندار مازندران با بیان این‌که در چهار سال گذشته ۴ هزار میلیارد تومان بخش خصوصی در حوزه گردشگری سرمایه‌گذاری شده است، گفت: سالانه میلیون‌ها نفر به مازندران سفر می‌کنند و اگر زیرساخت‌ها فراهم نشود نارضایتی و ریزش مسافر مواجه خواهیم شد. ربیع فلاح جلودار بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس -استاندار مازندران با بیان این‌که در چهار سال گذشته ۴ هزار میلیارد تومان بخش خصوصی در حوزه گردشگری سرمایه‌گذاری شده است، گفت: سالانه میلیون‌ها نفر به مازندران سفر می‌کنند و اگر زیرساخت‌ها فراهم نشود نارضایتی و ریزش مسافر مواجه خواهیم شد.

ربیع فلاح جلودار بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های اقتصادی ـ عمرانی در مجتمع ادهم شهرستان جویبار گفت: امروز سپاه در عرصه جهاد سازندگی و ایجاد زیرساخت‌های کشور کارهای بزرگی را انجام داده است.
وی با بیان اینکه سلامت و امنیت دو مقوله مهم برای کشور است، افزود: به برکت خون شهدا و مقاومت مردم و اقتدار نیروهای مسلح به‌ویژه سپاه پاسداران در تأمین امنیت نشان داد که همیشه مقتدر خواهند بود که این امر ناشی از حکومت دینی و ولایت‌فقیه است.

استاندار مازندران بزرگ‌ترین چالش کشور را اقتصادی دانست و اظهار کرد: می‌توانیم با شناسایی ظرفیت‌های اقتصادی منطقه‌ای، مشکلات اقتصادی را حل و در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداریم.

ربیع فلاح با بیان این‌که در چهار سال گذشته ۴ هزار میلیارد تومان بخش خصوصی در حوزه گردشگری سرمایه‌گذاری شده است، گفت: سالانه میلیون‌ها نفر به مازندران سفر می‌کنند و اگر زیرساخت‌ها فراهم نشود نارضایتی و ریزش مسافر مواجه خواهیم شد.

وی افزود: آکواریوم ماهی‌های زینتی در این مجتمع می‌تواند یک مرکز مهم علمی، تحقیقاتی و کارآفرینی در استان محسوب شود.
استاندار مازندران تصریح کرد: با توجه با اقدامات بسیار خوب سپاه در امور فرهنگی با هماهنگی شهرداری‌های طرح سالم‌سازی دریا به این نهاد واگذار شود.

این مسئول با بیان اینکه نباید به سپاه تک‌بعدی نگاه کنیم، گفت: سپاه را نباید در امور نظامی خلاصه کنیم بلکه در بخش‌های جهاد سازندگی و فرهنگی کارهای بسیار بزرگی انجام داده است.فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام