امروز چهارشنبه۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۷:۲۵
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ ،‌ ۰۷:۲۲

مشکل حصر باید حل شود/مواضع رییس جمهور در مساله حصر در شورای عالی امنیت ملی اعلام شد

انتشار: سه شنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۱:۴۶:۳۸ |
کد خبر: 87075 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس – سخنگوی دولت با اعلام اینکه مواضع رییس جمهور در مساله حصر صریح، شفاف و قاطعانه در شورای عالی امنیت ملی اعلام شد از دبیر شورا تقاضا کرد در این مساله اطلاع رسانی کند. محمدباقر نوبخت درباره مباحث مطرح شده در جلسه شورای عالی امنیت ملی در موضوع حصر گفت: در […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – سخنگوی دولت با اعلام اینکه مواضع رییس جمهور در مساله حصر صریح، شفاف و قاطعانه در شورای عالی امنیت ملی اعلام شد از دبیر شورا تقاضا کرد در این مساله اطلاع رسانی کند.

محمدباقر نوبخت درباره مباحث مطرح شده در جلسه شورای عالی امنیت ملی در موضوع حصر گفت: در جلسه شورای عالی امنیت ملی رئیس جمهور مواضع صریح، شفاف و قاطعانه گرفتند، از دبیر شورا میخواهم آنچه تشخیص میدهد درباره جلسات شورای عالی امنیت ملی اطلاع رسانی کند چون مباحث در این جلسه مباحث امنیتی است.

وی ادامه داد:مشکل حصر باید حل شود همه موضع دولت را می دانید، بگذارید این مساله از طریق مسیر خود پیش برود، باید بتوانیم زمینه ای فراهم شود تا این مشکل حل شود.

نوبخت خاطرنشان کرد:جایگاه رفیع رهبری برای ما محترم و امنیت کشور برای ما مهم است، اجازه بدهید این مساله از طریق روش منطقی دنبال شود، اطلاع رسانی درباره تصمیمات شورای عالی امنیت ملی را به دبیر این شورا واگذار کنیم.

سخنگوی دولت خاطرنشان کرد:حصر تصمیم شورای عالی امنیت ملی و پیش از دولت روحانی بوده است.

وی همچنین در این نشست خبری اعلام کرد : در سه ماه اول سال، ۹۲۰ هزار نفر جدید وارد بازار کار شدند که برای ۷۰۳هزار نفر شغل فراهم کردیم.

نوبخت همچنین خاطرنشان کرد: از اول سال ۸میلیون و ۸۳۴هزار تن گندم به مبلغ ۱۱هزار و ۵۴۶میلیارد تومان خریداری کردیم که ۷هزار و ۵۸۰ میلیارد تومان به کشاورزان پرداخت کرده ایم و مابقی در دست پرداخت است.

سخنگوی دولت در ادامه اعلام کرد: شورای اقتصاد مجوز سرمایه گذاری برای بیمارستان ۷۲۳ تخت خوابی تبریز به مبلغ ۲۰۳میلیون یورو، بیمارستان ۱۳۷۴ تختخوابی نمازی شیراز به مبلغ ۴۰۶میلیون یورو و بیمارستان هزار تختخوابی رجایی تهران ۴۱۵به مبلغ میلیون یورو را صادر کرد که اگزین بانک کره جنوبی در این بیمارستان ها سرمایه گذاری کرد.

وی افزود :مجوز سرمایه گذاری به مبلغ ۲۰۰میلیون یورو نیز برای آب رسانی به دشت ایذه و باغملک توسط بانک های اروپایی در شورای اقتصاد به تصویب رسید.ایسنا

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام