امروز چهارشنبه۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۹:۰۸
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ ،‌ ۰۷:۲۲

فوت ۱۳ زائر ایرانی از آغاز عملیات حج ۹۶ تاکنون

انتشار: یکشنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۵:۱۵:۱۵ |
کد خبر: 86963 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس : معاون مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت:با فوت یک زائر دیگر تعداد زائران ایرانی که از آغاز عملیات حج ۹۶ تاکنون فوت کرده‌اند به ۱۳ نفر رسید. پیرحسین کولیوند معاون مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: ۴۳ بیمار تحت مراقبت پزشکی با استفاده از […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس : معاون مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت:با فوت یک زائر دیگر تعداد زائران ایرانی که از آغاز عملیات حج ۹۶ تاکنون فوت کرده‌اند به ۱۳ نفر رسید.

پیرحسین کولیوند معاون مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: ۴۳ بیمار تحت مراقبت پزشکی با استفاده از ۶ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۴ دستگاه آمبولانس برای اولین بار وقوف اختیاری در سرزمین عرفات داشتند و سپس به مشعر و منا منتقل شدند.

وی افزود: تنها ۲ نفر از بیماران بستری در بیمارستان مکه، یکی به دلیل نداشتن شرایط مساعد تنفسی و استفاده از دستگاه برای تنفس و دیگری به دلیل نداشتن اشراف به زمان ومکان نتوانستند اعمال خود را انجام دهند.

معاون مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در ادامه با تاکید بر اینکه تدابیر لازم برای ارائه خدمات به زائران ایرانی در مسیر رفت به جمرات و برگشت به چادرها از قبل پیش بینی شده بود، گفت: با استقرار تیم‌های واکنش سریع متشکل از پزشک، پرستار و نجات گر در مسیر رفت کاروان‌ها به جمرات و بازگشت به خیمه‌ها، اگر زائری نیاز به ارائه خدمات پزشکی داشت بلافاصله به نزدیک‌ترین مرکز درمانی انتقال و پس از درمان به کاروان خود اعزام می‌شد.

با فوت یک زائر دیگر تعداد زائران ایرانی که از آغاز عملیات حج ۹۶ تاکنون فوت کرده‌اند به ۱۳ نفر رسید.

معاون مرکز پزشکی حج و زیارت در این باره گفت: «ناصر مرتضایی» ۵۹ ساله زائر کاروان شماره ۱۷۰۳۱ اعزامی از استان تهران دیروز (شنبه) در مرکز صحی منا، جان باخت.

گفتنی است؛ ۲ زائر به نام های «گوکی سید مختوم» ۶۳ ساله زائر کاروان ۳۸۰۵۲ اعزامی از استان گلستان و «محمد رضایت» ۷۳ ساله زائر کاروان ۱۳۲۷۷ اعزامی از تهران نیز در روز چهارشنبه گذشته (نهم شهریورماه) به دلیل عارضه ایست قلبی جان به جان آفرین تسلیم کردند.yjc

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام