پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – مدیرعامل شرکت گاز مازندران بیان کرد: گاز رسانی به منطقه چهاردانگه ، کارخانه سیمان کیاسر و۵۶ روستا در منطقه فریم دودانگه تا یک ماه آینده انجام می شود.

به گزارش کیاپرس، نشست خبری مدیر عامل شرکت گاز مازندران بعد از ظهر امروز به مناسبت آغاز هفته دولت و روز خبرنگار برگزار شد.

محمداسماعیل ابراهیم‌زاده در این نشست با اشاره به قطعی گاز مازندران در سال ۸۶ عنوان کرد: پروژه انتقال گاز از مسیر دامغان به ساری از سال ۸۶ آغاز و در سال ۹۳ با بودجه ۱۰۰۰میلیارد تومان تصویب و در سال ۹۶ محقق شد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران اظهار کرد: با افتتاح مسیر جدید گاز رسانی دامغان – کیاسر – ساری دیگر هیچ قطعی گازی در مازندران نخواهیم داشت و با این محور جدید ۳۵۰ میلیارد پول در استان توزیع شد و بستری مناسب برای سرمایه گذاری پتروشیمی مهیا گردید.

وی عنوان کرد:در سال ۸۶ تعداد مشترکین ۷۰۰ هزار مشترک بوده و در سال ۹۵ این تعداد به یک‌هزار و ۲۰۰ نفر رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت : در ۶ ماهه نخست سال ۲۳ هزار و ۲۰۰ خانوار گازدار شدند و تا کنون ۴۵۰ میلیارد تومان برای پروژه های گاز رسانی هزینه شده است.

وی افزود:تا پایان سال ۹۷ ،روستاهای بالای ۲۰ خانوار صد در صد گاز دار میشوند.

ابراهیم‌زاده گفت: گازرسانی به سه روش لوله‌گذاری، CNG، LNG انجام می شود و در هفته دولت گازرسانی به شهر رینه با اعتبار ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون به روش CNG به بهره برداری می رسد.

وی اشاره کرد، گاز رسانی در کجور و نور با اعتبار ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به روش CNG در حال اجراست و این روش برای اولین بار در کشور انجام می شود.

ابراهیم زاده میزان بدهی مردم و صنایع را به شرکت گاز مازندران ۱۴۶ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت : انتظار می رود، مردم و صنایع با پرداخت به موقع معوقات خود از ما حمایت کنند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :