پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – معاون استاندار مازندران گفت: ۵۱۳ واحد تولیدی در حوزه صنعت و معدن و ۲۳۷ واحد تولیدی بخش کشاورزی برای تسهیلات بسته رونق تولید ثبت نام کردند.

حسن خیریان پور عصر یکشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مازندران سخن می گفت از ثبت نام ۵۱۳ واحد تولیدی حوزه صنعت و معدن و ۲۳۷ واحد تولیدی بخش کشاورزی برای دریافت تسهیلات در سال جاری خبر داد و گفت: تسهیلات بسته رونق تولید علاوه به حوزه صنعت و معدن به حوزه گردشگری و کشاورزی نیز اختصاص خواهد یافت.

وی بر تشکیل منظم جلسه ستاد تسهیل در استان و شهرستانها تاکید کرد : با عنایت به نامگذاری سال ۹۶ به عنوان سال اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال جلسات ستاد تسهیل استان به صورت هفتگی برگزار و در مورد رفع موانع تولید شرکتها تصمیم گیری خواهد شد.

خیریان پور تاکید کرد: این تسهیلات در دو قالب سرمایه در گردش و نوسازی و بهسازی واحدهای صنعتی و تولیدی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: تاکنون با بررسی پرونده شرکتهای تولیدی ۱۰۸ واحد تولیدی واجد شرایط برای دریافت تسهیلات بسته رونق تولید سال ۹۶ به بانکها معرفی شدند که تا کنون ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :