پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

 

کیاپرس- با گذشت حدود ۴۵ روز از اتمام انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا، با تایید نتایج انتخابات ۲ حوزه انتخابیه شهر ساری و سلمانشر در مازندران، پرونده این رویداد مهم سیاسی در این خطه شمال کشور بسته شد.

 

دبیرهیات نظارت برانتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر وروستای مازندران گفت که هیات مرکزی نظارت صحت نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر ساری مرکز این استان را تایید کرد.
نوروز احسانی افزود : هیات مرکزی نظارت پس از بررسی پرونده شکایت تخلفات انتخاباتی ، صحت نتایج این انتخابات شورای شهر ساری را مورد تایید قرار داده است.
به گفته وی هیچ تغییری در ترکیب منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ساری در هیات نظارت مرکزی ایجاد نشده است.
با اعلان نتایج انتخابات شورای اسلامی شهرساری حدود ۸۰ داوطلب نسبت به برخی تخلفات به هیات نظارت شکایت کردند که پس از بررسی اولیه پرونده شکایت در هیات نظارت استان، پرونده برای تایید یا رد شکواییه به هیات مرکزی نظارت ارسال شد.
* تایید انتخابات شورای شهر سلمانشهر
وی اضافه کرد : همچنین نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر سلمانشهر در غرب این استان نیز با بررسی پرونده شکایت داوطلبان و تخلفات وارائه گزارشی از سوی هیات اجرایی و نظارت استانی به تایید هیات مرکزی انتخابات رسید.
به گفته وی پرونده انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی ۵۸ شهر و افزون بر ۲۴۰۰ روستای مازندران بسته شد.
در انتخابات ۲۹ اردیبهشت در مازندران حدود ۹۳ درصد ازواجدین شرایط اخذ رای دراین رویداد سیاسی شرکت کردند که این استان رتبه دوم کشور را در مشارکت انتخابات کسب کرد.ایرنا

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :