امروز یکشنبه۳ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۹:۴۹
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ ،‌ ۱۰:۲۵

طرح نظارت بر دستگاه های خودپرداز در مازندران اجرا می شود

انتشار: دوشنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۱۲:۵۶:۳۰ |
کد خبر: 84256 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: طرح نظارت بر دستگاه‌های خودپرداز (ATM) در تاریخ پنجم و ششم تیرماه سالجاری در سراسر استان اجرا می‌شود. محمد محمدپورعمران اظهار داشت: طرح نظارتی در راستای اجرایی شدن ماده ۶ آئین نامه اجرایی ماده ۶ قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: طرح نظارت بر دستگاه‌های خودپرداز (ATM) در تاریخ پنجم و ششم تیرماه سالجاری در سراسر استان اجرا می‌شود.

محمد محمدپورعمران اظهار داشت: طرح نظارتی در راستای اجرایی شدن ماده ۶ آئین نامه اجرایی ماده ۶ قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و همچنین در پاسخ به انتظارت شهروندان صورت می‌گیرد.

وی افزود: با توجه به سیاست‌ها واهداف دولت در ایجاد دولت الکترونیک و ایجاد امکان دسترسی سریع هم‌وطنان به خدمات مورد انتظار و حسب تکالیف در بحث مشتری مداری، بانک‌های کشور مبادرت به نصب دستگاه‌های خودپرداز در اکثریت شعب خودکرده‌اند تا سپرده‌گذاران به‌راحتی و در هر زمان از شبانه‌روز بتوانید نیاز پولی خود را مرتفع کند اما متأسفانه شاهد هستیم که برخی از دستگاه‌های خودپرداز بعضاً در وقت اداری و پایان وقت اداری و به‌ویژه در زمان تعطیلات متوقف و یا دارای اشکال بوده و به سپرده‌گذاران خدمات ارائه نمی‌کنند ازاین‌رو این طرح در سراسر استان اجرا خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت در پایان موضوع این طرح نظارتی را بررسی فعال، نیمه فعال و غیرفعال بودن دستگاه‌های خودپرداز اعلام و تصریح کرد: جمع‌بندی گزارش در جلسه‌ای با حضور مسئولین استانی و بانک‌ها موردبررسی قرار خواهد گرفت.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام