امروز یکشنبه۳ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۹:۰۱
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ ،‌ ۱۰:۲۵

آلودگی میکروبی ۱۲ شناگاه مازندران تایید شد

انتشار: یکشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۱۷:۳۹ |
کد خبر: 84229 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس: مدیرکل محیط زیست مازندران اعلام کرد با بررسی انجام شده از ۵۵ نقطه ساحلی در مازندران ۱۲ شناگاه استان آلوده میکروبی دارد. ابراهیمی کارنامی راجع به آلوده بودن برخی از طرح‌های دریا در استان مازندران اظهار کرد: پایش از سطح دریا انجام شد، در برخی از نقاط شاهد آلودگی میکروبی بودیم […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس: مدیرکل محیط زیست مازندران اعلام کرد با بررسی انجام شده از ۵۵ نقطه ساحلی در مازندران ۱۲ شناگاه استان آلوده میکروبی دارد.

ابراهیمی کارنامی راجع به آلوده بودن برخی از طرح‌های دریا در استان مازندران اظهار کرد: پایش از سطح دریا انجام شد، در برخی از نقاط شاهد آلودگی میکروبی بودیم که گزارش آن را در اختیار استاندار مازندران قرار دادیم.

مدیرکل محیط زیست مازندران با اعلام اینکه آلودگی در برخی از شناگاه‌های استان وجود دارد، تصریح کرد: تصمیم‌گیری در این ارتباط مربوط به مسؤولان استانی است.

وی با اشاره به اینکه از ۵۵ شناگاه پایش شده در مازندران ۱۲ شناگاه آلودگی میکروبی دارند، اظهار کرد: به‌زودی تفاهمنامه‌ای در وزارت کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان محیط زیست ابلاغ می‌شود که شناگاه‌های آلوده با پرچم‌ مشخص می‌شود و اختیار شنا کردن در این مناطق بر عهده خود مردم قرار می‌گیرد.فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام