امروز یکشنبه۳ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۸:۳۵
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ ،‌ ۱۰:۲۵

ادارات مازندران مدیریت مصرف برق را سرلوحه قرار دهند

انتشار: یکشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۰۵:۲۷ |
کد خبر: 84224 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
استاندار مازندران: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس – استاندار مازندران طی نامه ای از ادارات، بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی خواست تا برای جلوگیری از اعمال خاموشی، مدیریت مصرف برق را سرلوحه کار خویش قرار دهند. ربیع فلاح جلودار گفت: ازآنجایی‌که مصرف برق در تابستان به سه برابر حالت عادی می‌رسد، ادارات و بانک‌ها در ایجاد پیک‌بار نقش اساسی […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – استاندار مازندران طی نامه ای از ادارات، بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی خواست تا برای جلوگیری از اعمال خاموشی، مدیریت مصرف برق را سرلوحه کار خویش قرار دهند.

ربیع فلاح جلودار گفت: ازآنجایی‌که مصرف برق در تابستان به سه برابر حالت عادی می‌رسد، ادارات و بانک‌ها در ایجاد پیک‌بار نقش اساسی دارند.

وی به رعایت نکات و دستورالعمل‌های مدیریت مصرف برق اشاره و یادآور شد: استفاده از مولدهای اضطراری جهت تأمین برق در ایام گرم تابستان، برگزاری جلسات در ساعات صبح، تنظیم دمای دستگاه‌های سرمایشی بین ۲۴ تا ۲۶ درجه سانتی گراد. انجام سرویس کولرها، استفاده از اسپلیت باراندمان بالا به‌جای کولرهای قدیمی، استفاده حداکثری از روشنایی روز، استفاده از سنسورهای حرکتی در راهروها و پله‌ها و تنظیمات صرفه‌جویی انرژی در رایانه‌ها، پرینترها و … می‌تواند نقش بسزایی در کاهش مصرف برق در ادارات، بانک‌ها و ساختمان‌های دولتی داشته باشد.

استاندار مازندران تصریح کرد: بهتر است نکات مدیریت مصرف به‌ویژه خاموش کردن مصارف برق قبل از خروج از محل کار به‌صورت دستورالعمل ساده بر روی دیوار و درب‌های خروجی نصب شود.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام