امروز یکشنبه۳ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۰:۳۶
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ ،‌ ۱۰:۲۵

مازندران با کمبود کتابخانه مواجه است

انتشار: شنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۱۷:۱۳:۵۹ |
کد خبر: 84210 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، کمبود فضای کتابخانه ای را از جمله مشکلات و دغدغه ها برشمرد. احد جاودانی ظهر شنبه در جلسه انجمن کتابخانه های استان در رابطه با شرایط کتابخانه‌های استان گفت: در ایام کنکور، با مراجعه به کتابخانه‌ها، مشاهده می‌کنیم که دانش‌آموزان به‌علت کمبود فضا در […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، کمبود فضای کتابخانه ای را از جمله مشکلات و دغدغه ها برشمرد.

احد جاودانی ظهر شنبه در جلسه انجمن کتابخانه های استان در رابطه با شرایط کتابخانه‌های استان گفت: در ایام کنکور، با مراجعه به کتابخانه‌ها، مشاهده می‌کنیم که دانش‌آموزان به‌علت کمبود فضا در کنار هم نشته‌اند و خانواده‌ها از این حیث دچار مشکل هستند.

وی با اشاره به اینکه استان‌ها اعتبار کافی در این زمینه ندارند، خاطرنشان کرد: نهاد مربوطه در مجلس نیز تحرک لازم در این زمینه را ندارد تا بتواند ردیف‌های خاصی را برای پروژه‌های نیمه‌کاره ایجاد کند.

وی با بیان اینکه در رابطه با پروژه‌های ملی نیز که اعتبار آن باید از تهران تأمین شود، اعتبار دیده نمی‌شود؛ چرا که این امر نیز، منوط به تحرک نهاد در مجلس است.

جاودانی با پیشنهاد تجمیع پروژه‌ها نیمه‌کاره در رابطه با امور کتابخانه‌ها در استان گفت: در این زمینه می‌توان از خیرین نیز گرفت و با این امر حداقل می‌توان دو پروژه را که پیشرفت فیزیکی بهتری دارند راه‌اندازی شوند، چرا که پخش اعتبار میان تمامی پروژه‌ها، به جایی نمی‌رسد.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام