امروز سه شنبه۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۱:۱۹
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ ،‌ ۱۲:۴۵

۳۵۰ طرح صنعتی مازندران تسهیلات رونق تولید دریافت کردند

انتشار: شنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۱۱:۳۷:۴۲ |
کد خبر: 84195 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: ۳۵۰ طرح و واحد صنعتی استان بیش از ۵۵۸ میلیون ریال تسهیلات بسته رونق تولید دریافت کرده‌اند. محمد محمدپور عمران اظهار داشت: در راستای اجرای رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال سال گذشته درخواست‌های متعدد برای دریافت تسهیلات از سوی واحدهای صنعتی […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: ۳۵۰ طرح و واحد صنعتی استان بیش از ۵۵۸ میلیون ریال تسهیلات بسته رونق تولید دریافت کرده‌اند.

محمد محمدپور عمران اظهار داشت: در راستای اجرای رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال سال گذشته درخواست‌های متعدد برای دریافت تسهیلات از سوی واحدهای صنعتی و معدنی استان در این سامانه ثبت شد که بر این اساس تعداد ۳۵۰ طرح و واحد صنعتی استان مبلغ ۵۵۸ میلیون و ۷۶۰ هزار ریال تسهیلات دریافت کرده‌اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت مازندران با اشاره به نامگذاری امسال به نام تولید و اشتغال تصریح کرد: برای تصمیم گیری‌هایی که در سال جدید در سطح کشور شده مقرر شد در آینده ای نزدیک این سامانه نسبت به ثبت درخواست واحدهای متقاضی اقدام کنند.

وی با اعلام اینکه این تسهیلات در سال گذشته جان دوباره به واحدهای صنعتی و تولیدی نیمه فعال استان بخشیده است، گفت: این رویکرد دولت بسیار ارزشمند بوده چرا که شاهد بودیم بخش قابل توجهی از مشکلات واحدهای متقاضی تسهیلات رفع شده است.

وی با تاکید بر اینکه یکی از اهداف مهم طرح رونق تولید حمایت از تولید داخلی و ایجاد اشتغال بوده است اعلام کرد: به همین منظور دولت مجدداً تصمیم گرفته جهت رونق هرچه بیشتر تولید، نسبت به پرداخت این تسهیلات به واحدهای تولیدی متقاضی اقدام نماید لذا به زودی سامانه بهین یاب برای ثبت تقاضای واحدهای متقاضی فعال خواهد شد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام