امروز سه شنبه۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۲:۳۳
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ ،‌ ۱۲:۴۵

هشدار مدیریت مصرف برق مازندران به شهروندان

انتشار: جمعه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۱۲:۳۳:۲۴ |
کد خبر: 84160 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس: همزمان با افزایش دمای هوا مدیریت مصرف برق مازندران درباره مصرف بهینه برق به شهروندان هشدار داد. شهابی مدیر عامل برق منطقه ای شرق مازندران گفت: در تابستان مصرف برق به ۳ هزار مگاوات می رسد که این میزان افزایش هزار مگاواتی را نسبت به شرایط عادی نشان می دهد . […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس: همزمان با افزایش دمای هوا مدیریت مصرف برق مازندران درباره مصرف بهینه برق به شهروندان هشدار داد.

شهابی مدیر عامل برق منطقه ای شرق مازندران گفت: در تابستان مصرف برق به ۳ هزار مگاوات می رسد که این میزان افزایش هزار مگاواتی را نسبت به شرایط عادی نشان می دهد .

وی خواستار مصرف بهینه انرژی و نقش آفرینی مردم در صرفه جویی برق شد و افزود: مصرف امسال برق ۸ درصد رشد را نشان می دهد و به هزار و ۱۰۰ مگاوات رسیده است .

مدیر عامل برق منطقه ای شرق مازندران به افزایش حضور مسافران اشاره کرد و گفت: مصرف برق در اوج حضور مسافران در مناطق شرق به هزار و ۸۰۰ مگاوات می رسد .

شهابی افزود : با کاهش مصرف ۱۰ درصدی مدیریت بهینه مصرف انرژی ایجاد می شود .

وی گفت: پارسال یک میلیارد تومان مشوق ویژه کنترل مصرف انرژی ترانستورهای برقی پرداخت شد و این مشوق ها امسال نیز به دستگاههای اداری در صورت کاهش مصرف انرژی پرداخت می شود .

فرحزاد مدیر عامل شرکت برق منطقه ای غرب مازندران هم میزان مصرف برق در فصل گرما را ۵۸۰ مگاوات دانست گفت: دقت در استفاده از وسایل سرمایشی و برقی را خواستار شد .

وی افزود : مصرف کننده های تجاری نیز با استفاده از لامپ های کم مصرف مدیریت مصرف بهینه انرژی را انجام می دهند .

فرحزاد به افزایش میزان مصرف برق در روزهای پایانی هفته اشاره کرد و گفت: پارسال ۵ درصد افزایش مصرف برق وجود داشت و امسال تلاش می شود تا با استفاده از ظرفیتهای کاهش مصرف صرفه جویی صورت گیرد .yjc

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام