امروز یکشنبه۳ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۸:۴۳
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ ،‌ ۱۰:۲۵

ساخت مسکن محرومان در مازندران نیازمند حمایت خیران است

انتشار: جمعه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۱۲:۲۶:۳۹ |
کد خبر: 84157 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
نایب رئیس انجمن مسکن محرومان مازندران: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس – نایب رئیس انجمن مسکن محرومان مازندران گفت: ساخت و تکمیل مسکن محرومان در استان نیازمند مشارکت بخش خصوصی و خیران است. احمد محمودی بعدازظهر پنجشنبه در مراسم کلنگ زنی مسکن محرومان در ساری، از جمله اقدامات انجمن مسکن محرومین مازندران را ساخت و بهره‌برداری شش واحد در زرندین نکا، اسکلت […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – نایب رئیس انجمن مسکن محرومان مازندران گفت: ساخت و تکمیل مسکن محرومان در استان نیازمند مشارکت بخش خصوصی و خیران است.

احمد محمودی بعدازظهر پنجشنبه در مراسم کلنگ زنی مسکن محرومان در ساری، از جمله اقدامات انجمن مسکن محرومین مازندران را ساخت و بهره‌برداری شش واحد در زرندین نکا، اسکلت بندی ساختمان ۱۸ واحدی نودهک برای محرومین منطقه، افتتاح یک واحد در غفاری ساری برای خانواده دارای معلول برشمرد.

نائب رئیس انجمن مسکن محرومان مازندران با بیان اینکه هزینه‌ها از محل مشارکت‌های مردمی تأمین می‌شود، افزود: در حال حاضر، سه قطعه زمین در ساری، شش قطعه زمین در آمل برای محرومان و یک قطعه زمین نیز در سوادکوه برای خانواده‌ای با پنج معلول وجود دارد که نیازمند مشارکت بخش خصوصی و خیرین است.

حامد یوسفی خیر مسکن و مدرسه ساز نیز، با بیان اینکه مسکن محرومین، یک برنامه هدفمند است، گفت: هدفمندی و متمرکز بودن، در رسیدن مسکن به صاحب واقعی آن اثربخش است.

وی با بیان اینکه چند سالی است که در کار عمرانی هستم، انگیزه خود را کمک به محرومین واقعی برشمرد و افزود: در ابتدا، با صحبت با نهادهای زیربط، مشخص شد که زمین در اختیار محرومان واقعی قرار گرفته و با کمک خیرین بنا ساخته و به محرومان تحویل داده می‌شود.

این خیر مدرسه‌ساز با بیان اینکه، با اعلام آمادگی ما، زمین مشخص و عملیات ساخت انجام شد و اکنون به بهره‌برداری رسید، افزود: امیدواریم این شروعی برای دیگر کارهای خیر باشد.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام