امروز دوشنبه۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳:۰۳
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ ،‌ ۱۲:۱۵

۲۳۱ مسکن ویژه محرومان در مازندران درحال ساخت است

انتشار: جمعه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۱۲:۲۰:۲۶ |
کد خبر: 84154 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
مدیرکل بنیاد مسکن مازندران: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس – مدیرکل بنیاد مسکن مازندران گفت: ۲۳۱ واحد مسکن ویژه محرومان در استان در دست ساخت بوده و بخشی از آن تاکنون تکمیل شده است. سید مجید هاشمی در حاشیه مراسم کلنگ زنی مسکن محرومان در روستای بالاآبدنگ ساری با بیان اینکه ساخت ۱۲۶ واحد مسکن محرومان ویژه روستاییان و ۱۳۵ […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – مدیرکل بنیاد مسکن مازندران گفت: ۲۳۱ واحد مسکن ویژه محرومان در استان در دست ساخت بوده و بخشی از آن تاکنون تکمیل شده است.

سید مجید هاشمی در حاشیه مراسم کلنگ زنی مسکن محرومان در روستای بالاآبدنگ ساری با بیان اینکه ساخت ۱۲۶ واحد مسکن محرومان ویژه روستاییان و ۱۳۵ مسکن محرومان در شهرهای استان از سال قبل آغاز شده است گفت: از این تعداد ۶۸ واحد در روستاها و ۵۸ واحد در شهرها تکمیل و تحویل شده است.

وی خواستار حمایت خیران برای ساخت مسکن محرومان شد و گفت: کار ساخت برنامه های مسکن محرومان امسال پایان می یابد و به متقاضیان تحویل داده می شود.

هاشمی مشارکت خیران را بسیار کمک کننده دانست و گفت: حتی اگر کسی یک خشت آجر نیز کمک کند در تامین مصالح مهم است و ازاینرو دست نیاز به سوی خیران دراز می کنیم.

وی با بیان اینکه مسکن محرومان امسال باید به پایان برسد میزان اعتبارات را ۳۰۰ میلیون ریال بلاعوض، ۱۸ میلیون تومان تسهیلات با نرخ ۵ درصد ودومیلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اعلام کرد و با اشاره به ساخت ۸۰ واحد مسکونی برای محرومان در قالب اعتبار سفر مقام معظم رهبری در نوشهر و چالوس و گفت: از این تعداد ۴۰ واحد در شهر و ۴۰ واحد در روستاها ساخته شده است.

هاشمی، با بیان اینکه هم افراد بدمسکن و هم بی مسکن در استان وجود دارد گفت: معرفی و شناسایی این افراد هر سال از سوی بهزیستی و کمیته امداد به بنیاد مسکن انجام می شود.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام