امروز دوشنبه۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲:۳۲
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ ،‌ ۱۲:۱۵

بیش از ۵هزار حامی در طرح محسنین اعلام آمادگی کردند/برپایی بیش از ۱۰۰ پایگاه فردا در سطح مازندران

انتشار: پنج شنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۱۱:۰۴:۵۳ |
کد خبر: 84133 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
معاون کمیته امداد مازندران: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران گفت: بیش از ۵ هزار سهمیه در برنامه ماه عسل به مازندران اختصاص داده شد که حامی خانواده‌های محسنین شوند که در حال تماس با حامیان هستیم تا نسبت به ثبت‌نام اقدام کنیم. حسن قربانی اظهار کرد: در طرح اکرام کمیته […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران گفت: بیش از ۵ هزار سهمیه در برنامه ماه عسل به مازندران اختصاص داده شد که حامی خانواده‌های محسنین شوند که در حال تماس با حامیان هستیم تا نسبت به ثبت‌نام اقدام کنیم.

حسن قربانی اظهار کرد: در طرح اکرام کمیته امداد افرادی تحت پوشش قرار می‌گیرند که بدون پدر و یا بدون پدر و مادر هستند که در حال حاضر حدود ۵ هزار یتیم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی مازندران هستندد که توقع داریم افراد متمکن با ثبت‌نام در طرح اکرام سرپرستی آنان را برعهده بگیرند.

وی بیان کرد: ایتام در سال‌های گذشته دارای حامی هستند هرچند برخی مشکلاتی داریم ولی فرزندان یتیم که امسال داریم بدون حامی بوده و به‌دنبال حامی برای آنان باشیم.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران ادامه داد: حامیان می‌توانند با پرداخت ماهانه حداقل ۳۰ هزار تومان به‌مدت یک‌سال در طرح اکرام مشارکت کنند البته پرداخت مبالغ پایین‌تر نیز منعی ندارد.

قربانی به طرح محسنین کمیته امداد اشاره کرد و افزود: این طرح مربوط به خانواده‌هایی است که سرپرست دارند ولی سرپرست خانواده بیمار صعب‌العلاج و یا ازکارافتاده بوده و از تأمین معاش خانواده خود برنمی‌آید که یا فرزندان و یا سرپرست خانواده در این طرح از حمایت حامیان برخوردار می‌شوند.

وی اضافه کرد: بیش از ۸ هزار و ۵۰۰ نفر در طرح محسنین بدون حامی هستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران با اشاره به برپایی بیش از ۱۰۰ پایگاه کمیته امداد در میادین شهرها، بخش‌ها، مصلاهای نماز جمعه و ادارات کمیته امداد سطح شهرستان‌های استان روز جمعه ۲۶ خرداد ماه امسال، گفت: آمادگی داریم از حامیان در طرح اکرام ایتام و محسنین ثبت‌نام صورت گیرد.

قربانی تصریح کرد: در برنامه ماه عسل بیش از ۵ هزار سهمیه به مازندران اختصاص داده شد که حامی خانواده‌های محسنین شوند که در حال تماس با حامیان هستیم تا نسبت به ثبت‌نام اقدام کنیم.

وی در پایان با تقدیر از کمک‌های مردم مازندران گفت: مردم استان همواره در بحث کمک به هم‌نوعان خود پیشگام بودند و هستند.فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام