امروز یکشنبه۳ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۸:۵۴
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ ،‌ ۱۰:۲۵

ضبط یک محموله غیربهداشتی پا و کله مرغ در ساری

انتشار: پنج شنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۰۹:۰۳:۳۱ |
کد خبر: 84109 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس: رئیس اداره دامپزشکی ساری از ضبط ۲۱۵ کیلوگرم محموله غیر بهداشتی پا و کله مرغ در ساری خبر داد. دکتر آروین کبیری افزود: این محموله که با یک خودروی پراید باری در حال تردد بود توسط عوامل انتظامی شناسایی و به همکاری دامپزشکی تحویل کارخانه تبدیل ضایعات شد. وی گفت: شهروندان […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس: رئیس اداره دامپزشکی ساری از ضبط ۲۱۵ کیلوگرم محموله غیر بهداشتی پا و کله مرغ در ساری خبر داد.

دکتر آروین کبیری افزود: این محموله که با یک خودروی پراید باری در حال تردد بود توسط عوامل انتظامی شناسایی و به همکاری دامپزشکی تحویل کارخانه تبدیل ضایعات شد.

وی گفت: شهروندان باید اطلاع داشته باشند که هر گونه قطعه بندی و بسته بندی گوشت مرغ در مراکز عرضه و فروش مرغ زنده ممنوع بوده و همچنین پا و کله ی مرغ به عنوان ضایعات و آلایش غیرخوراکی تلقی شده و مصرف انسانی ندارد و دامپزشکی با اینگونه موارد برخورد قانونی می کند.

وی افزود: مرغ باید در مراکز بسته بندی تحت نظارت دکتر دامپزشک به عنوان مسئول فنی بهداشتی واحد، قطعه بندی و به صورت بسته بندی به مراکز مجاز حمل گردد و با لیبل دارای تاریخ تولید، انقضا، لوگوی سازمان دامپزشکی و کد پروانه بهره برداری بهداشتی دامپزشکی عرضه شود و در غیر این صورت توزیع آن غیرقانونی و ممنوع می باشد.

کبیری تاکید کرد: در صورتیکه مجوزهای لازم از دامپزشکی اخذ گردد، متقاضی می تواند پای مرغ را با شرایط بهداشتی و با اخذ گواهی حمل دامپزشکی از کشتارگاه های صنعتی طیور به واحدهای بسته بندی پای مرغ که دارای مجوزهای لازم از دامپزشکی می باشند حمل تا نسبت به بسته بندی و عرضه آن اقدام کنند.yjc

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام