امروز دوشنبه۲۸ خرداد ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۴:۲۱
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ ،‌ ۱۲:۴۵

افزوده شدن تحریم‌ مسکو به طرح تحریم‌های تهران/تحریم‌های ایران روز چهارشنبه در سنا به رأی گذاشته می‌شود

انتشار: سه شنبه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۰۹:۱۳:۱۳ |
کد خبر: 83962 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): کیاپرس: نمایندگان مجلس سنای آمریکا در جلسه دوشنبه شب خود اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه را نیز به طرح تحریم ایران افزودند و طرح تحریم‌های جدید که قرار بود روز گذشته در سنا به رآی گذاشته شود به روزهای آینده موکول کردند. خبرگزاری رویترز گزارش داد: مجلس سنای آمریکا در جلسه […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیاپرس: نمایندگان مجلس سنای آمریکا در جلسه دوشنبه شب خود اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه را نیز به طرح تحریم ایران افزودند و طرح تحریم‌های جدید که قرار بود روز گذشته در سنا به رآی گذاشته شود به روزهای آینده موکول کردند.

افزوده شدن تحریم‌ روسیه به طرح تحریم‌های ایران/تحریم‌های ایران روز چهارشنبه در سنا به رأی گذاشته می‌شود

خبرگزاری رویترز گزارش داد: مجلس سنای آمریکا در جلسه دوشنبه شب خود اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه را نیز به طرح تحریم ایران افزود.
بر این اساس طرح تحریم‌های جدید که قرار بود روز گذشته در سنا به رآی گذاشته شود به روزهای آینده موکول شده است.
سناتورهای آمریکایی در جلسه روز گذشته درباره اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه به اتهام دخالت در سیستم انتخابات آمریکا، الحاق شبه‌جزیره کریمه به خاک روسیه و حمایت از دولت بشار اسد در سوریه به توافق سیدند.
طرح اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه شامل بندی است که کاخ سفید را از لغو تحریم‌های روسیه بدون تأیید کنگره جلوگیری می‌کند.
رویترز نوشت: تحریم‌های روسیه که به طرح تحریمی ایران افزوده شد قرار است طی روزهای آینده در هفته جاری در سنای آمریکا به رأی گذاشته شود.
پایگاه خبری «جروزالم پست» نیز پیش از این ادعا کرده بود: طرح تحریم‌های ایران به دلیل برنامه موشکی، حمایت از گروه‌های تروریستی و نقض حقوق بشر که هفته گذشته در کمیته مجلس سنای آمریکا به تصویب رسیده است با وجود هشدارهای ایران درباره این مطلب که اعمال تحریم‌های جدید بر خلاف توافق هسته‌ای است، در حال حاضر شانس زیادی برای تبدیل شدن به قانون دارد.میزان

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام