امروز پنج شنبه۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۲:۰۵
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ ،‌ ۱۰:۰۹

ابوبکر البغدادی به هلاکت رسید

انتشار: یکشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۰۹:۰۸:۱۷ |
کد خبر: 83867 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): کیاپرس: پایگاه انگلیسی دیلی میرور گزارش داده است که ابوبکر البغدادی، سرکرده گروه تروریستی داعش در پی حمله هوایی در شهر رقه به هلاکت رسیده است. پایگاه دیلی میرور روز یکشنبه گزارش داده است که ابوبکر البغدادی در پی حمله هوایی در شهر رقه به هلاکت رسیده است. دیلی میرور نوشت: […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیاپرس: پایگاه انگلیسی دیلی میرور گزارش داده است که ابوبکر البغدادی، سرکرده گروه تروریستی داعش در پی حمله هوایی در شهر رقه به هلاکت رسیده است.

ابوبکر البغدادی به هلاکت رسیدپایگاه دیلی میرور روز یکشنبه گزارش داده است که ابوبکر البغدادی در پی حمله هوایی در شهر رقه به هلاکت رسیده است.

دیلی میرور نوشت: بر اساس گزارش‌های تأیید نشده از رسانه‌های دولتی سوریه ابوبکر البغدادی روز شنبه در پی حملات هوایی در شهر رقه به هلاکت رسیده است.

در این گزارش آمده است که روز شنبه مواضع گروه تروریستی داعش زیر آتش سنگین توپخانه‌ای قرار داشته‌ و داعش متحمل خسارات و تلفات سنگینی شده است.

پایگاه خبری المصدر نیز گزارش داد: تلوزیون دولتی سوریه صبح روز یکشنبه اعلام کرده است که ابوبکر البغدادی روز شنبه در پی یک حمله هوایی در رقه به هلاکت رسیده است./میزان

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام