پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس:بعد ازظهر روزچهارشنبه شانزدهم فروردین ماه اولین نشست مشترک شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری با حضور شهردار، رییس شورای اسلامی شهر و اعضای این شورا و نیز معاونان و شهرداران مناطق سه گانه ساری در سال جدید برگزار گردید.

به گزارش کیاپرس و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری در ابتدای این نشست شمشیربند رییس شورای اسلامی شهر طی سخنانی ضمن تبریک سال نو به فعالیت های انجام شده طی سال گذشته اشاره کرد و گفت: به لطف پروردگار و همدلی شورا و شهرداری در سال اخیر اقدامات بسیار ارزشمندی در ساری انجام گردید که جا دارد از شخص مهندس عبوری و معاونان و مدیران و دیگر همکاران ایشان قدردانی شود.

وی انگاه بر شایستگی مردم ساری برای خدمت هرچه بیشتر تاکید کرد و افزود: اقدامات ما بر اساس مقدورات ما انجام شد و باور دارم چنانچه مقدورات خود را بیشتر کنیم قادر خواهیم بود بر حجم فعالیت ها و میزان خدماتی که ارائه می دهیم بیفزاییم.

 رییس شورای اسلامی شهر ساری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات مهم شورا و ریاست جمهوری لزوم تقوا پیشه کردن تمامی داوطلبان شرکت کننده در این انتخابات و نیز دست اندرکاران آن را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد : همه باید خدا را در نظر بگیریم و با کنار گذاردن حب و بغض ها و کینه و کدورت ها تلاش کنیم تا این انتخابات در یک فضای سالم و صمیمانه برگزار شود بخصوص در حوزه بررسی صلاحیت داوطلبان باید بیش از همیشه خدا را در نظر داشت و مانع از آن شد که حق حتی یک فرد هم ضایع گردد .

مهدی عبوری شهردار ساری با عرض تبریک به مناسبت عید سعید نوروز به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: امید داریم همه مردم و مسئولان دست به دست هم دهیم تا بتوانیم این عنوان را که در حقیقت یک نقشه راه تلقی می گردد محقق سازیم.

عبوری رشد بودجه شهرداری ساری طی چهار سال را بزرگترین اتفاق ممکن عنوان کرد و افزود: زمانی که شهرداری را تحویل گرفتم بودجه آن ۷۹ میلیارد تومان بود و اکنون قریب به ۶۰۰ میلیارد تومان رسیده است و این یعنی یک حماسه اقتصادی که همیشه مورد نظر مقام معظم رهبری بود و آن هم در سال هایی که هم دولت و هم مردم دچار مشکلات شدید اقتصادی بودند

وی با بیان اینکه کارهای بزرگ چهار سال گذشته با همت شورای اسلامی شهر انجام شد گفت: شهرداری مجری بود پس این شما اعضای شورای اسلامی شهر بودید که طرح و برنامه دادید و با بیان مطالبات مردم شهرداری را وا داشتید تا کارهای بزرگ و بی سابقه ای را انجام دهد.

عضو شورای شهرداران و دهیاران کشور در بخش دیگری از سخنان خود به مرور فعالیت های عمرانی شهرداری ساری در چهار سال گذشته پرداخت و افزود: شهرداری در کلیه حوزه ها دارای طرح و برنامه بوده و هرجا که نیاز شهر و شهروندان بود، شهرداری حضور فعال داشت. ما حاضر شدیم از عمران و آبادی تا کارهای فرهنگی اجتماعی این در حالی است که به هیچ ارگان و نهاد خدمت رسان هم “نه” نگفتیم تا خدمت رسانی به شهروندان متوقف نشود اما اوج کارهای ما در این سالها انجام امور زیربنایی بود مانند مهار آبهای سطحی ، افزایش سرانه فضای سبز ، روان سازی ترافیک ، آسفالت و پیاده رو سازی و صدها پروژه دیگر تا جایی که در هر کجای شهر مردم شاهد انجام پروژه ها توسط تیم مدیریت شهری هستند و از جمله اقدامات این دوره می توان توجه ویژه به بانوان و احداث بوستان اختصاصی برای آنان اشاره کرد.

وی با تاکید بر اینکه همین الان ما ۳۰۰ میلیارد تومان پروژه آماده افتتاح داریم گفت: تا در سال جدید هیچ پروژه ای آغاز نخواهد شد مگر آنکه پیوست ایجاد اشتغال را برای شهروندان ساری داشته باشد و با برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شد در سال جدید بتوانیم با اجرای پروژه ها اشتغال برای شهروندان ایجاد نماییم.

وی در پایان با اعلام این خبر که درماههای رجب و شعبان افتتاح پروژه ها را شاهد خواهیم بود افزود: همه اینها ثمره تعامل شورا با شهرداری ساری است که باید الگویی برای همه کشور باشد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :