پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
فایل صوتی عذرخواهی وزیر بهداشت از فرماندار بدرهوزیر بهداشت در این مکالمه تلفنی،خستگی و فشار کاری را از دلایل این اتفاق ناخوشایند دانست مرادحاصلی فرماندار بدره هم ضمن ابراز ارادت به دولت تدبیر و امید و دکتر هاشمی از اتفاقات پیش آمده عذرخواهی کرد و گفتگویی صمیمانه بین این دو مدیر دولت تدبیر و امید صورت گرفت.

«عباس زارع نژاد» مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در گفت و گو با ایرنا گفت: روز گذشته (پنجشنبه) وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جریان بازدید از پروژه های درمانی استان ایلام در شهر بدره بدنبال اظهارات فرماندار بدره ، صحبت هایی بین وی و مرادحاصلی رد و بدل شد که صبح امروز دکتر هاشمی با وی تماس گرفت و در یک مکالمه چهار دقیقه ای از وی عذرخواهی کرد.
وی گفت: دکتر هاشمی دراین گفت وگو اظهار داشت« من به بیش از ۴۷۰ شهر مختلف سفر کرده ام و این اولین بار است که چنین اتفاقی افتاده است، شما حلال کنید و ان شاء الله جبران می کنیم»؛ فرمانداره بدره نیز گفت: «مرید شما و دولت روحانی هستم.»

دکتر زارع نژاد گفت: به طور کلی مردم در شهرهای مختلف کشور مطالبات زیادی دارند که همه آنها بحق است و معمولا از سوی مردم مطرح می شود اما برخی از این مطالبات ممکن است به علت محدودیت های اعتباری قابل انجام نباشد. انتظار وزیر بهداشت از فرماندار بدره این بود که به عنوان نماینده دولت، این محدودیت ها را در نظر بگیرند و به سمت افزایش انتظارات پیش نرود.

مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: پس از دلجویی و عذرخواهی وزیر بهداشت از فرماندار بدره و عرض ارادت فرماندار این شهر به وزیر بهداشت، ماجرایی که برخی رسانه ها به سمت بزرگنمایی آن حرکت کردند، بدین ترتیب پایان یافت.
وی گفت: انتظار ما از رسانه ها این است همان طور که این موضوع را بزرگنمایی کردند، عذرخواهی و دلجویی وزیر بهداشت را نیز پوشش دهند.

زارع نژاد افزود: به طور کلی حجم درخواست های مردم از دولت و وزارت بهداشت بسیار زیاد است و از ساخت بیمارستان و ام آر آی و سی اسکن در تمام شهرها گرفته تا ایجاد دانشکده و دانشگاه گسترش می یابد و به طور طبیعی امکان عملی شدن تمام این خواستها به علت محدودیتهای منابع مالی دولت وجود ندارد.
به گزارش کیاپرس:  مشاور وزیر بهداشت گفت: وزیر بهداشت صبح امروز پیش از ترک استان ایلام به مقصد خوزستان، در تماس تلفنی با فرماندار بدره از او بابت اتفاقات رخ داده عذرخواهی و دلجویی کرد و فرماندار بدره نیز ضمن ابراز ارادت به دولت و دکتر هاشمی از اتفاقات پیش آمده عذرخواهی کرد.

در این مکالمه حدودا چهار دقیقه ای, حسن هاشمی پنج بار از فرماندار بدره عذرخواهی کرد و خستگی و فشار کاری را از دلایل این اتفاق ناخوشایند دانست و متقابلا فرماندار نیز ضمن ابراز ارادت به دولت تدبیر و امید و دکتر هاشمی از اتفاقات پیش آمده عذرخواهی کرد و گفتگویی صمیمانه بین این دو مدیر دولت تدبیر و امید صورت گرفت. yjc
فایل صوتی دلجویی وزیر بهداشت از فرماندار بدره را در ادامه می توانید مشاهده کنید.

۰۰:۰۰ ۰۳:۵۵

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :